Clarins Instant Light Natural Lip Perfector, a efekt tafli na ustach.

Głównym bohaterem dzisiejszego posta będzie mój ukochany Clarins Instant  Light Natural Lip Perfector. Jeśli długa nazwa Was nie odstraszyła to zapraszam.

beautypediapatt.blogspot.com

Myślę, że większość z Was już o nim słyszała. Pomimo to postanowiłam dodać swoje pięć groszy na jego temat, bo właśnie w sierpniu jest na promocji w Douglasie! Z 75zł na 49zł i myślę, że jest to dobra okazja żeby go wypróbować.

beautypediapatt.blogspot.com

Mój egzemplarz Lip Perfectora to odcień 04 petal shimmer, który jest jednym z 6 dostępnych odcieni. Byłam również posiadaczką odcienia 05, który wolałam ciutke bardziej właśnie ze względu na kolor. Jeśli myślicie ale, że ten produkt jest mocno napigmentowany to to ogromny błąd, różnica kolorów jest delikatna. Jego główną zaletą jest efekt jaki daję na ustach.

beautypediapatt.blogspot.com

Nie jestem fanką typowych błyszczyków, a już na pewno nie tych z drobinkami brokatu. Clarins na pewno typowym błyszczykiem nie jest. Usta nim pomalowane wyglądają jak tafla wody. Wiecie takie pełne, trochę mokre, jakbyście wychodziły z wody i miały piękne pełne usta. Sporo przy tym produkcie daje światło padające na usta, które pięknie odbija się w tej tafli.

beautypediapatt.blogspot.com

O opakowaniu za dużo pisać nie będę jest bardzo wygodne w użyciu i mieści w sobie 12 ml produktu. Sam aplikator to taka gąbeczka, która jest bardzo wygodna. Jak widać u mnie po dłuższym używaniu już trochę się przetarła, ale zupełnie nie wpływa to na jakość nakładania produkt.
Kolejną zaletą Clarins Lip Perfector jest zapach. Słuchajcie jest boski, nie umiem opisywać zapachów ale często łapie się na tym, że siedzę i go wącham, na pewno jest słodki, kojarzy mi się z budyniem waniliowym. Na ustach nie pozostaje na długo nie musicie się martwić, że go zjecie.

beautypediapatt.blogspot.com

Myślę, że ważną informacją dla niektórych będzie, że w składzie tego produktu jest parafina. Mi to nie przeszkadza bo efekt jest piękny, usta są nawilżone, czyli wszyscy są zadowoleni. To opakowanie jest na wykończeniu i na pewno kupię kolejne.

Co myślicie o tym produkcie i o efekcie, który na moim zdjęciu chyba jest bez szału? Brakuję mi jeszcze sporo umiejętności w robieniu zdjęć. A i dajcie znać czy macie ochotę, żebym zrobiła porównanie z produktem z Catrice, które np robiła już Ewelina Klik.

Buziaki Pata
Podziel się wpisem