Słynne zamienniki płynu micelarnego z biodermy. Porównanie L’oreal Ideal Soft i Garnier 3w1/ i zmiany na blogu

Różowej Biodermy chyba nikomu przedstawiać nie muszę. Te dwa maluchy, jeden z Garniera drugi z L’oreala uchodzą za zamienniki kultowego już płynu micelarnego, dzisiaj postaram się je porównać.
beautypediapatt.blogspot.com

beautypediapatt.blogspot.com

 Zawodnik numer jeden to oczyszczający płyn micelarny z L’oreal Ideal Soft.
 
beautypediapatt.blogspot.com
Zawodnik numer dwa to płyn micelarny z Garniera 3w1
CENA

Płyny mają podobną cenę. Za Garniera trzeba zapłacić około 18zł, a za płyn z L’oreala około 17zł. Oba często można dorwać w promocjach. Warto zwrócić jednak uwagę na to, że w opakowaniu Garniera mieści się aż 400ml produktu, L’oreala za to jest o połowę mniej bo tylko 200ml.

beautypediapatt.blogspot.com

beautypediapatt.blogspot.com
WYDAJNOŚĆ 
Z racji, że płyn micelarny z Garniera ma aż 400ml pojemności to oczywiste jest, że starcza na dłużej. Produkt z L’oreala ma za to kolejną wadę czyli opakowanie. Pomimo, że otwór płynu z Garniera jest większy to jest na tyle poręczny, że o wiele łatwiej można dozować ilość wydostającego się produktu. Ten mniejszy otwór z L’oreala jest wyjątkowo nieporęczny na tyle, że często zdarzy mi się wylać go za dużo. Przez co mam wrażenie, że micel z L’oreala kończy się błyskawicznie.
SKŁAD
beautypediapatt.blogspot.com
Skład płynu micelarnego z Garniera 3 w 1
beautypediapatt.blogspot.com
Skład płynu micelarnego L’oreal Ideal Soft.
beautypediapatt.blogspot.com
DZIAŁANIE 
Oba produkty przeznaczone są do skóry wrażliwej, nie uczulają, a do tego przyjemnie koją skórę. Jeśli chodzi o zmywanie makijażu to widzę w nich maleńką różnicę. Oba robią to bardzo dobrze ale Garnier działa o wiele szybciej. Próbowałam Wam to pokazać przy ścieraniu wodoodpornego eyelinera. Płyn micelarny z Garniera wystarczyło przyłożyć do kreski i wszystko zeszło. Płyn z L’oreala delikatnie rozmazał eyeliner i trzeba było nim jeszcze delikatnie potrzeć co widać na waciku.
beautypediapatt.blogspot.com
 WERDYKT
Jak dla mnie zdecydowanie wygrywa płyn micelarny z Garniera 3w1. Starcza na dłużej, do tego wychodzi taniej. Najważniejsze jest oczywiście działanie i jak dla mnie Garnier działa skuteczniej i szybciej niż płyn z L’oreala Ideal Soft.
Jeśli chodzi o Bioderme to już zupełnie jej nie kupuję. Płyn z Garniera działa tak samo, jest tańszy i jak dla mnie jest naprawdę godnym zamiennikiem.
Co wy na ten mały pojedynek „zamienników” Biodermy? Używałyście któregoś z nich ?
Zmiany na blogu
W tym momencie chciałam jeszcze bardzo mocno podziękować Asi z bloga vejjs.blogspot.com dzięki której wygląd mojego bloga się zmienił. Muszę przyznać, że w temacie szablonów jestem zielona, jeśli ktoś z Was cierpi na ten sam problem to bardzo polecam napisać do Asi. Dziękuje i mam nadzieję, że efekt Wam również się podoba, bo ja jestem bardzo zadowolona. 
Również dziękuje Wam, że jesteście tu ze mną i jest Was coraz więcej nawet nie wiecie jak się ciesze, że ktoś chce czytać te moje wypociny.
No dobrze, a teraz obiecuję, że nie będę się więcej rozczulać. Buziaki Pata
Podziel się wpisem