Mój tusz numer 1, czyli MF 2000 Calorie

Dzisiaj kilka słów o moim ulubionym tuszu oraz porównanie efektu jaki daje Max Factor a Maybelline.
beautypediapatt.blogspot.com

Moją ulubioną firmą robiącą tusze już od lat jest Max Factor. 2000 Calorie podbiła moje serce już dawno temu. Oczywiście testuję nowe tuszę ale za każdym razem jak do tej pory wracam do 2000 Calorie z podkulonym ogonem.

beautypediapatt.blogspot.com

Cena tego tuszu oscyluję w granicach 30 zł ale bardzo często można go dostać na promocji za około 20zł i właśnie wtedy ląduje w moim koszyku. Dostępne są 3 wersje moja czyli Dramatic Volume, Curved Brush Volume & Curl oraz Waterproof Volum. Szczoteczka jest prosta w obsłudze i ciężko zrobić sobie nią „krzywdę”.

beautypediapatt.blogspot.com

Za co kocham Dramatic Volume, a za to, że się nie osypuje. Mam z tym ogromny problem nienawidzę efektu pandy, a z tym tuszem nie muszę się martwić i co chwile sprawdzać w lusterku czy aby na pewno wszystko jest w porządku. Poza tym są to jedyne kalorie, które my kobiety możemy kochać. Tusz bardzo ładnie pogrubia rzęsy zostawiając na nich „kalorie”, które później wystarczy tylko zmyć i to bez ćwiczeń.

beautypediapatt.blogspot.com

A tak prezentuje się na rzęsach, wydaje mi się, że rzęsy są ładnie rozczesane i pogrubione. Efekt nie jest może jakiś „dramatyczny” ale bardzo ładny.

beautypediapatt.blogspot.com

Parę dni temu pisałam Wam o Lash Sensational z Maybelline KLIK. Tusz ten mam za krótko, żeby nazwać go moim ulubieńcem ale wydaje mi się, że efekt jest na tyle dobry, że może się mierzyć z Max Factorem. Czy go zdetronizuje nie wiem.

beautypediapatt.blogspot.com
Maybelline Lash SensationalDodaj napis

Powyżej zdjęcie z Lash Sensational, a poniżej jeszcze jedno z Max Factorem.

beautypediapatt.blogspot.com
Max Factor 2000 Calorie Dramatic Volume

I co myślicie, który daje lepszy efekt i jaki tusz jest Waszym numer jeden ?

Razem z dziewczynami z innych blogów mamy zamiar co tydzień wstawiać posty na ten sam temat, ale oczywiście z punktu widzenia każdej z nas. Zapraszam Was więc gorąco na blogi dziewczyn, które opisują swoje 3 ulubione tusze (ja tylu nie posiadam).

KLIK:

http://beautyfieldss.blogspot.com/

Buziaki
PATA
Podziel się wpisem