Lakier do paznokci Essie Bahama mama

Lakiery do paznokci Essie to od kilku lat moi faworyci. Moją pierwszą zakupioną buteleczką był odcień Bahama mama, którego uwielbiam po dziś dzień tak mocno, że właśnie kupiłam kolejną buteleczkę. Może, któraś z Was jeszcze nie widziała Bahama mama w akcji, a zdecydowanie szkoda by było to przegapić.
Bahama mama Essie

Essie Bahama mama to jak dla mnie najpiękniejszy odcień ciepłego fioletu tej firmy. O gustach się nie dyskutuje ale jestem fanką ciemnych kolorów lakierów do paznokci, a fioletowy to mój ulubiony kolor, więc Bahama mama łączy wszystko co moje serce potrzebuje do szczęścia.
Bahama mama Essie
Bahama mama Essie
Lakierów firmy Essie mam naprawdę sporo i spokojnie mogę stwierdzić, że Bahama mama jakościowo należy do tych lepszych. U mnie bez odprysków trzyma się 4-5 dni. Używam go razem z bazą z Essie Millionnails oraz top coatem z Seche. Na zdjęciu widać 2 warstwy lakieru, który bardzo ładnie kryje.
Bahama mama Essie
Bahama mama Essie
Jeśli kolor Wam się podoba, a nie lubicie Essie czy też nie chcecie wydawać tyle na lakier to z tego co kojarzę zamiennikiem jest lakier z Golden Rose o numerze 28. Osobiście go nie posiadam ale widziałam już sporo takich porównań. A jeśli jesteście ciekawe innych lakierów do paznokci które podbiły moje serce to KLIK.

Jestem ciekawa czy znacie bahame mame, a może jej odpowiednik z Golden Rose?

Buziaki
PATA
Podziel się wpisem