Seche Vite Top Coat- Hit czy Kit?

Dzisiaj kilka słów o następcy Essie good to go, czyli Seche Vite Dry Fast Top Coat, który z mojego punktu widzenia miał postawioną poprzeczkę bardzo wysoko. Jeśli jesteście ciekawe jak się sprawdził to zapraszam do czytania.
Seche Vite dry fast Top Coat

Seche Vite Top Coat

Dla więkoszści z Was produkt ten jest pewnie świetnie znany, ale ja długo byłam wierna top coat’owi z Essie i do Seche podeszłam z dużą rezerwą, która niestety do tej pory pozostała.
Seche Vite dry fast Top Coat
Efekt
Seche Vite to nic innego jak lakier utwardzający przyspieszający wysychanie, który daję na paznokciach piękny efekt. Paznokcie błyszczą się i to bardzo mocno. Tu przyznam, że jak dla mnie to największy atut Seche. Takiego błysku na pewno nie da Essie good to go. Z tego co kojarzę kosztują podobnie więc można je porównać.
Seche Vite dry fast Top Coat
 
Formuła
Do samego pędzelka zarzutów nie mam. Jeśli chodzi o formule to wiem, że u wielu osób gęstnieje. Mój ma tylko kilka miesięcy, więc chyba nie miałam prawa czegoś takiego zauważyć. Dajcie znać kiedy Wasze egzemplarze zaczynały gęstnieć, czy może tego nie robiły aż do samego końca? W każdym razie lakier nakłada się przyjemnie i nie ma z tym większych problemów.
Seche Vite dry fast Top Coat
 
Nasz pierwszy raz
Słuchajcie myślałam, że padnę i to nie z zachwytu. Jak on śmierdzi! Czy to jest jeszcze ludzkie? Na studiach wynajmuje mały pokój, który po otwarciu tej buteleczki po prostu prześmiardł tym zapachem. Teraz za każdym razem otwieram od razu okno i jest ok, ale nie tego się spodziewałam. Essie tak nie śmierdział(znowu porównałam).
Seche Vite dry fast Top Coat
Utwardzenie
Przejdźmy do meritum. Seche jest lakierem utwardzającym, ale powiedziałabym bardzo słabym. Moim zdaniem jego głównym atutem jest piękne wykończenie ale z ochroną i utwardzeniem radzi sobie dużo gorzej. Używam go głównie na sprawdzone lakiery Essie, które utrzymują się u mnie i bez niego tyle samo, czyli 4-5 dni. Seche to dla mnie tylko taki dodatek, który wykańcza manicure. Słabsze lakiery- nie mówię tu o konkretnej firmie, bo każda ma lepsze i gorsze egzemplarze- niestety nie są dzięki niemu trwalsze.
Essie Bahama mama
Na tym zdjęciu widać jakie piękne nabłyszczenie daje Sechce Vite. Jak dla mnie to jednak wszystko. Zdecydowanie wolę Essie good to go, ale z chęcią spróbuje jeszcze wychwalany top coat z Poshe. Mam nadzieję, że się nie naraziłam wszystkim kochającym ten produkt. Dziewczyny wybaczcie 😀
Miałyście go, co sądzicie ?
Buziaki
PATA
Podziel się wpisem