Kredka do ust Essence 06 Satin Mauve

Kto czyta mnie regularnie pewnie zauważył, że uwielbiam produkty do ust. Pomadki, lakiery, kredki o różnych wykończeniach oraz z różnych półek cenowych to dla mnie jedne z fajniejszych rzeczy jeżeli chodzi o produkty do makijażu. Kredka do ust Essence chodziła mi już długo po głowie, gdyż sporo osób bardzo przychylnie wypowiada się o tym produkcie do ust. Dziś chciałam Wam napisać co ja o niej myślę oraz pokazać jak odcień Satin Mauve prezentuje się na ustach.
Kredka do ust Essence 06 Satin Mauve

Kredka do ust Essence

Kredki do ust z Essence bardzo ciężko dostać. Pewnie dlatego, że kosztują 5zł, a są naprawdę fajne. Tym sposobem niemal zawsze są wykupione. Satin mauve to przepiękny brudasek, taki modny odcień zagaszonego różu.
Kredka do ust Essence sunie po ustach, że aż miło, a do tego jest świetnie napigmentowana. W moim przypadku nie zauważyłam wysuszenia , ale muszę wyznać, że mam bzika na punkcie pielęgnacji moich ust, więc zazwyczaj nie mam problemu z wysuszaniem, bo moje usta po prostu są maksymalnie nawilżone. No cóż każdy ma jakiegoś bzika, przynajmniej mam taką nadzieję. Czy tylko ja nie zasnę bez balsamu na ustach?
Kredka do ust Essence 06 Satin Mauve
Wracając do Satin Mauve to jedyne do czego mogę się przyczepić to fakt, że dość szybko znika. Nie umiem określić czasu ale zdecydowanie szybciej niż kredki z Golden Rose czy moja ukochana kredka z Lovely. Plusem tego jest, że schodzi równo, więc nie ma żadnego problemu.
Kredka do ust Essence 06 Satin Mauve
Essence 06 Satin Mauve
Tak prezentuje się na ustach. Wygląda naprawdę fajnie, a za tą cenę naprawdę nie ma co marudzić. Jakbyście kazały mi zdecydować się na jedną kredkę drogeryjną to zdecydowanie wybrałabym Lovely Perfect Line 01, ale to chyba ze względu na kolor, nie jakość. Kolor kredki Lovely moim zdaniem jest bardziej wyjątkowy. Dla porównania poniżej zdjęcie kredki Lovely
kredka do ust lovely perfect line 01
Lovely Perfect Line 01
Kredka do ust Essence jest Wam znana ? Jak wrażenia?
P.S. Miłego weekendu Wam życzę 🙂
Buziaki
PATA
Podziel się wpisem