golden rose liquid matte lipstick 03 – płynna pomadka

Dzisiaj chciałam się z Wami podzielić kolejnym według mnie świetnym produktem firmy Golden Rose Liquid Matte Lipstick 03 czyli piękną, matową pomadką w płynie.

golden-rose-liquid-matte-lipstick-03

Golden Rose Liquid Matte Lipstick 03

Już jakiś czas temu pisałam o świetnej kredce do ust z Golden Rose KLIK, ale jak się ma takiego bzika na punkcie pomadek jak ja to chce się oczywiście spróbować też nowości. Całkiem niedawno firma GR wyszła z propozycją płynnej pomadki do ust, które mają modne matowe wykończenie Liquid Matte Lipstick. 
golden rose liquid matte lipstick 03-płynna pomadka
Mój odcień to 3. Nie dajcie się zwieść zdjęciom, bo zdecydowanie kolor buteleczki wygląda o wiele żywiej niż jest w rzeczywistości. Odcień 3 to taki brudny odcień różu, ale bardzo mocny i dobrze napigmentowany. Każda pomadka z tej serii wypada ciemniej niż w buteleczce. Ekspedientka poinformowała mnie, że podczas zastygania w mat każda ciemniej, w sumie wydaje się być to logiczne i tak też jest.
golden rose liquid matte lipstick 03-plynna-pomadka
Ja nie mam problematycznych ust, więc ciężko mi ocenić czy produkt podkreśla suche skórki. Tym bardziej, że mocno o nie dbam i często peelinguje. Nie sądzę jednak żeby to była jedna z tych pomadek, która sprawia, że nagle znikąd suche skórki się pojawiają. Skoro pomadka jest matowa to oczywiście automatycznie oczekujemy, że będzie się długo trzymać. Jak jest w tym przypadku? Ano ta płynna pomadka trzyma się u mnie około 3/4 godzin. Jeśli jem to zjada się zazwyczaj od środa. Po prostu nie schodzi równomiernie. Jak akurat w tym czasie nie jem -co zdarza się rzadko- to schodzi w miarę równomiernie.
golden rose liquid matte lipstick 03-plynna-pomadka-skład
Po nałożeniu na usta przez chwile jest lepka żeby zaraz pięknie zastygnąć. Jest świetnie napigmentowana i naprawdę nie trzeba jej nałożyć wiele. Jak już wspominałam nie podkreśla skórek i w moim przypadku nie wysusza ust.
golden rose liquid matte lipstick 03-aplikator
Opakowanie od którego chyba powinna była zacząć jest bardzo estetyczne, wygodne i porządnie wykonane. Aplikator nie jest jednak moim ulubionym, bo dość ciężko nim precyzyjne nałożyć produkt, ale wybaczam tą niedogodność.
golden rose liquid matte lipstick 03-swatch-kolor-na-ustach

Jak Wam się podoba? Bez wątpienia ma kilka minusików, ale i tak bardzo ją lubię. Zazwyczaj jak ją noszę dostaję komplementy, więc nie jest źle.P.S. Przypominam o rozdaniu fantastycznego olejku do ust z Clarins KLIK

Podziel się wpisem