Podkład rozświetlający Dr Irena Eris ProVoke Radiance Fluid 110 ivory

Dzień dobry, dzisiaj zapraszam Was na recenzje podkładu rozświetlającego Dr Irena Eris ProVoke Radiance Fluid z SPF 15, którego używam już od kilku miesięcy z małymi przerwami. Czemu z przerwami ? o tym dowiecie się już niżej.

podkład rozświetlający dr irena eris

Jak sprawdził się podkład rozświetlający Dr Irena Eris ProVoke Radiance Fluid z SPF 15

Podkład rozświetlający Dr Irena Eris- efekt

Jako posiadaczka skóry suchej z naczynkami – przez co jest zaczerwieniona-  zawsze szukam czegoś lekkiego o średnim kryciu, ażeby zniwelować moje zaczerwienienia. Oczywiście zależy mi też na tym żeby podkład nie podkreślał moich suchych skórek. Jak poradził sobie Radiance fluid z ProVoke? Powiedziałabym, że super. Jest lekki. Zupełnie nie czuje go na twarzy. Nie podkreśla suchych skórek. Ma fajne krycie, które spokojnie można budować i daje bardzo subtelne rozświetlenie skóry. To rozświetlenie w przypadku mojej mamy daje też delikatny efekt odmłodzenia skóry i nie ma nic wspólnego z jakimś nachalnym błyskiem. Na mojej skórze utrzymuje się naprawdę długo, ale ja generalnie nie mam z tym problemów. Duży plus zasługuje również obecność SPF 15. Wiadomo, że to nieduży filtr i warto użyć dodatkowego, ale ja nie jestem z tych której uważają, że podkład ma dawać nie wiadomo jaką ochronę. Dodam jeszcze, że ten fluid bardzo fajnie, delikatnie pachnie.
podkład rozświetlający dr irena eris

Podkład rozświetlający Dr Irena Eris- kolor

Mój odcień to numer 110 Ivory, który jest najjaśniejszym z serii co będzie ogromnym rozczarowaniem dla bladolicych, bo jak na to, że jest „najjaśniejszy” jest niestety dość ciemny. Zimą praktycznie nie jestem w stanie go używać, więc tutaj z mojej strony duży minus, bo gama kolorystyczna zdecydowanie mogłaby być bardziej rozbudowana. Sam odcień jest fajny ciepły, bez różowych podtonów, więc fajnie tylko szkoda, że nie można jaśniej.
[edit]: Jak się dowiedziałam od jakiegoś czasu istnieje jeszcze odcień 105, może ten będzie optymalny.
podkład rozświetlający Dr Irena Eris ProVoke Radiance Fluid

Podkład rozświetlający Dr Irena Eris- opakowanie

Nie trzeba tu się wielce rozpisywać, bo opakowanie jest bardzo eleganckie i spokojnie może konkurować z opakowaniami marek luksusowych. Można się czepiać jedynie do tego, że widać na nim praktycznie każdy ślad i dotknięcie, ale jak dla mnie nie jest to żaden problem. Pompka jest bardzo wygodna i pozwala na odpowiednie dozowanie kosmetyku. Czego chcieć więcej ?
podkład rozświetlający dr irena eris-kolor-swatch
Bardzo lubię efekt jaki podkład rozświetlający Dr Irena Eris Radiance Fluid ProVoke. Chociaż jego cena około 85zł nie jest niska. Ja kupiłam go na 49{3f2468d6a61d88b9f62e3f3833647cbfa66a9eca92cf6205f3bbc9a01e7849f4} promocji w Rossmannie i wtedy zdecydowanie warto się na niego skusić. Czy zdetronizował mój ukochany podkład EL Double Wear Light ? Nie, ale jest naprawdę temu bliski.
Postaram się dodać zdjęcie z efektem na twarzy, ale dziś było za ciemno.
Miałyście jakiś podkład od Irenki ? Jeśli tak co o nich sądzicie ? Jestem też ciekawa jak sprawdza się wersja matująca.
Podziel się wpisem