Grzeszki Paty, nowe lakiery NeoNail | #FebNails

Dzień dobry! Dzisiaj pokaże Wam kilka moich grzeszków- nowe lakiery NeoNail. Nie wiem czy też tak macie, ale zawsze jak mam gorsze dni to na poprawę humoru uwielbiam sobie kupić nowy lakier, albo pomadkę. Nie jest to może zbyt głębokie, a zresztą nazwijmy to dosłownie jest to płytkie. Ale jakby nie patrzeć dzięki temu, bądź przez to mam Wam do pokazania kilka nowych lakierów hybrydowych.

nowe lakiery neonail

Grzeszki zakupowe Paty

Bez konkretnej przyczyny tym razem zakupiłam kilka lakierów tylko z jednej firmy mianowicie z NeoNail. Bardzo spodobały mi się nowe kolekcje tej firmy i mam już kilka pomysłów na fajne zdobienia.

Nowe lakiery NeoNail

Jakie lakiery wpadły mi w ręce?
Champagne Kiss
Warming Memories
Hot cocoa
Calm Burgundy
Ripe Cherry

nowe lakiery neonail

Champagne Kiss ogólnie totalnie nie jest w moim stylu, a na dodatek jest złoty. Ja złota nie lubię. Totalnie nie wiem czemu wpadł mi w oko i po cichu trochę żałuje, że nie wzięłam srebrnej wersji tego lakieru. Spróbuje nim coś wyczarować, ale nie mam przekonania. Chyba był to zbyt impulsywny zakup.

Warming Memories i Hot cocoa to kolory absolutnie modne ostatnimi czasy. Trochę przybrudzone, czyli to co Pata kocha najbardziej.

Calm Burgundy to po prostu piękny soczysty fiolet, którego mi brakowało. A Ripe Cherry to piękna głęboka czerwień i tylko taką akceptuje na swoich pazurkach. Ostre czerwienie nie są dla mnie. Te 2 kolory też najsłabiej kryją potrzebowałam aż 3 warstw żeby ładnie pokryć próbnik.

nowe lakiery neonail

Co sądzicie o tych kolorkach. Z jakimi hybrydami w roli głównej chciałybyście żeby przygotowała zdobienie ?
Przyznaje, że post miał być zupełnie inny, ale moja Szwagierka niespodziewanie się zaręczyła i dziś świętujemy, a leniwa Pata przygotowanie postu zostawiła sobie oczywiście na ostatnią chwilę.Dajcie znać czy macie gotowe napisane posty już wcześniej ? Ja planuje wszystko dużo wcześniej, rozpisuje pomysły i wszystko sobie przygotowuje, ale samo pisanie posta zazwyczaj zaczynam późno.

W każdym razie zapraszam Was na moje wcześniejsze posty z serii FebNails, które pojawiają się co niedziele:

Efekt lustra i kameleon na hybrydzie

Mieszanie i łączenie lakierów hybrydowych. 

Zapraszam Was też do dziewczyn na ich posty paznokciowe:

Dajcie znać jak podobają Wam się moje nowe kolory i czy macie ochotę na mani z nimi ?
[edit] Zapraszam Was już na zdobienie przy użyciu 2 kolorów, które zakupiłam. Inspiracja paznokciowa.

Podziel się wpisem