Pokaż kotku co masz w środku, czyli zawartość mojej torebki

Dzień dobry! Zapraszam Was na luźny post do którego Pata specjalnie wynajęła futrzanego, przystojnego Greya! Jak nie gustujecie w oryginalnym to mój Szaraczek powinien Wam przypaść do gustu. Hasło przewodnie: Pokaż Kotku co masz w środku.
pokaż kotku co masz w środku-zawartość torebki-kot

Zawartość mojej torebki

Jakby to powiedzieć moja torebka to taki ładny worek na śmieci. Serio. Mój Mąż od którego dostałam mojego Korsika stwierdził ostatnio, że żal patrzeć do środka, bo syfumam na potęgę. Najdziwniejsze cały czas w niej sprzątam. Ba nienawidzę bałaganu i w mieszkaniu co chwilę coś układam, ale w torebce jakoś mi to nie wychodzi. Ale wiem, że gdzieś przy monitorach siedzą moje bratnie duszą i też tak mają. Prawda?
Mój główny problem to paragony. Do zdjęcia ładnie je wyprostowałam i spięłam, ale normalnie walają się po całej torebce razem z moim pomadkami, portfelem i okularami. Jak widać mam też skrawek sukni ślubnej chociaż nasz ślub był we wrześniu i magnesy ze ślubu, których ostatnio szukałam. Zostały też bilety do kina. Notabene byłam na Greyu tym prawdziwym. Gdyby nie to, że z koleżankami się super uśmiałam to film jest straszny. Tak właściwie w mojej torebce nie ma nic ciekawego.
pokaż kotku co masz w środku-zawartosc-torebki

Pokaż kotku co masz w środku

Wspomnę jeszcze krótko o torebce. Bardzo lubię mojego Korsa i jest to zdecydowanie najdroższa torebka jaką posiadam. Generalnie kupuje torebki w Zarze i często wymieniam. Korsik jest elegancki, klasyczny. Nie przeszkadza mi, że w miastach często go widać. A co najważniejsze o dziwo jest w miarę pakowny. Wkurzyłam się jednak trochę. Mam go od około roku i z jedna z literek napisu się przetarła i zamiast srebrna zrobiła się różowo. Za tyle pieniędzy coś takiego nie powinno się dziać. Widzę, że łańcuch też powoli zmienia kolor. A torebka była kupiona z zaufanego źródła.
pokaż kotku co masz w środku- kosmetyki-kot
Post powstał po tym jak Balbina Ogryzek spytała na insta czy mamy ochotę wziąć udział w akcji #pokażtorebkocomaszwśrodku. Pokazałam, przy okazji posprzątałam w torebce i jestem bardzo ciekawa jak wygląda wnętrze Waszych torebek. Czysto? Brudno?
Podziel się wpisem