Pata poleca – blogi, które czytam

Dzień dobry! Chciałabym rozpocząć nową serię na beautypediapatt. Mianowicie ja Pata chciałabym dzielić się z Wami moimi ulubionymi blogami, blogami, które czytam i według mnie są warte polecenia. 
polecane blogi

Jeśli seria się Wam spodoba to ciekawe blogi będę polecać co miesiąc. Wiem, że kilka blogerek praktykuje takie posty i uważam, że to super forma żeby siebie nawzajem powspierać.
Pierwszy blog justitia33.blogspot.com, czyli kosmetyczka Justitii to skarbnica recenzji wielu kosmetyków kolorowych. Pielęgnację również znajdziecie, ale uwierzcie mi, że zbiór kosmetyków kolorowych na tym blogu jest fantastyczny. Zazwyczaj siedzę ośliniona przy monitorze i wmawiam sobie, że tej pomadki naprawdę już nie potrzebuje. A autorka non stop kusi czymś nowym. Recenzję są dobrze dopracowane, a posty pojawiają się często. Z całego serca patkowego polecam Wam tego bloga, bo powinien mieć o wiele więcej obserwatorów niż ma. No i dodam, że mogłabym mieszkać w Twoim schowku na kosmetyki. Proszę ?
Kolejny blog www.elfnaczi.pl należy do Natalii, którą nie będę ukrywać bardzo lubię. Oprócz tego, że Natalia ma super urodę -prawdziwy Elf blogosfery- której ja blada blondynka totalnie jej zazdroszczę, to jeszcze prowadzi świetnego bloga. Recenzję zawsze są dopracowane i bardzo często Natalia świetnie analizuję składy poszczególnych produktów. Zdjęcia są piękne. Oprócz recenzji przyszła Pani Doktor wplata również wpisy o swoich studiach i drodze medycznej co mnie totalnie ciekawi, a wszystko to podawane jest z humorem i na pełnym chillu . Pata poleca. Warto wejść i się samemu przekonać.
Last but not least blog drobiazgowarupieciarnia.blogspot.com, który należy do sympatycznej, wredoty Justyny. Słowo wredota ma wydźwięk bardzo negatywny, ale w przypadku Justyny to słowo totalnie traci negatywne znaczenie i jest bardzo pozytywne. Na pewno nie jest to blog na którym wszystko opisywane jest jako milutkie, cacy i ładne. Jak coś się autorce nie podoba to też bardzo dosłownie to piszę. W moich oczach jest to po prostu szczere bez jakiejś cukierkowej otoczki. A ja szczerość niezwykle sobie cenie. W szczególności gdy na blogach mamy ostatnio sporo obłudy. W każdym razie jeśli jeszcze nie znacie tego bloga to serdecznie Wam polecam. A Justyna jeśli to czytasz to wiedz, że jesteś moim ulubionym rudzielcem. Blond Pata pozdrawia.
Jestem bardzo ciekawa czy chcecie żeby takie powstawały co miesiąc i czy znacie polecane przeze mnie blogi ? Chętnie przeczytam o Waszych ulubieńcach.
Podziel się wpisem