Matowa pomadka Dr Irena Eris Provoke Liquid Matt Lip Tint 703

Dzień dobry! Dzisiaj post będzie o kosmetyku bez którego ja, ani tysiące innych kobiet nie wyobrażają sobie makijażu. Mało tego kosmetyk ten używany był już w starożytności. W innej postaci w brzydszych opakowaniach, ale nadawał kobietom wyrazu. Ewoluował przez lata został udoskonalany, a dzisiaj możemy tylko przebierać w różnych kolorach, wykończeniach i pięknych opakowaniach. O pomadce. Matowa pomadka Dr Irena Eris.
matowa pomadka dr irena eris -provoke liquid matt lip tint 703

Liquid Matt Lip Tint w kolorze 703

Co Pata kocha najbardziej? Oprócz męża i kota ? A no pomadki! I to o pomadkach mowa. Dzięki nim zawsze czuje, że makijaż jest wykończony, a moja blada cera zostaje ożywiona przez odrobinę koloru. To pomadka nadaje mi pewności siebie i to ich testuje najwięcej.
Jakiś czas temu Provoke mnie sprowokowało do testów nowego cuda a, że Pata kocha matowe usta i sporo takich pomadek już testowała to dzisiaj napiszę Wam co sądzę o Irenkowej nowości.

Matowa pomadka Dr Irena Eris

Jako sroka lubię błysk. Opakowanie Liquid Matt Lip Tint dostarcza mi jego naprawdę dużo. Opakowanie jest eleganckie, porządnie wykonane, w odcieniu srebrnym co mi podoba się podwójnie. Jak miałabym się czepiać to jedynie tego, że na opakowaniu widać odciski palców, ale niestety coś za coś i mi to totalnie nie przeszkadza, ale każda z nas ma inne upodobania. Aplikator do nakładania produktu jest bardzo wygodny i można nim bardzo precyzyjnie pomalować usta.

matowa pomadka dr irena eris 
Działanie

Przejdźmy jednak do najważniejszego czyli tego jak produkt działa i wygląda na naszych ustach. Matowa pomadka Dr Irena Eris to niezły cudak. Bardzo często matowe pomadki do ust są niewygodne w noszeniu. Są ciężkie i wysuszają usta. W przypadku Liquid Matt Lip Tint bardzo przyjemnie się zaskoczyłam, bo formuła tej pomadki w płynie jest aksamitna, praktycznie niewyczuwalna na ustach, a efektu przesuszenia nie zauważyłam. Nie oznacza to, że usta nie muszą być wypielęgnowane przed nałożeniem pomadki, bo muszą. Inaczej matowe formuły niestety podkreślają suche skórki co wygląda mało estetycznie. Irenka jednak miło mnie zszokowała, bo komfort noszenia ich matowej pomadki w płynie jest ogromny. Niesie to z sobą małą wadę, bo pomadki przez to wytrzymują trochę krócej na ustach niż typowe wysuszające pomadki innych firm, które wgryzają się w usta i są nie do zdarcia. Tutaj trzeba zadać sobie pytanie czego szukamy? Moim zdaniem komfort i wygoda jest najważniejsza, ale wiem, że niektórzy wymagają żeby pomadka była nie do zdarcia przez cały dzień, a Liquid Matt Lip Tint jest nie do zdarcia przez kilka godzin co przy tym komforcie jest super.
W opakowaniu produkt ma lekki i przyjemny zapach na ustach jest on jednak niewyczuwalny. Kolorów do wyboru mamy 6. Mój odcień 703 to bardzo ładny delikatny róż, który moim zdaniem świetnie nadaje się na co dzień. A na koniec napisze Wam czego Pata by się uczepiła. Irenko jeśli mnie czytasz zrób więcej kolorów! Proszę.
matowa pomadka dr irena eris swatch makijaz
Miałyście już Liquid Matt Lip Tint ? Jeśli nie to gorąco ją Wam polecam, bo jej cena 55zł za taką jakość naprawdę nie jest wygórowana, a na dodatek możemy ją kupić chociażby na ogromnej promocji w Rossmannie. Z całego serduszka Patkowego Wam ją polecam.
Podziel się wpisem