10 Faktów o mnie | Mąż przejmuje bloga

Dzień dobry! Z tej strony Pata, której wreszcie udało się namówić swojego męża na napisanie posta 10 faktów o mnie. Trochę musiałam się natrudzić, nabłagać i przekupić, ale poskutkowało. Nie pytajcie nawet jakich metod musiałam się dopuścić. W każdym razie dzisiaj bloga przejmuje mój mąż i dalsza część tekstu należy do niego. Zaznaczę tylko, że to taki typowy umysł ścisły, pisać nie lubi, ale i tak jestem dumna, że się postarał. A i dla zrozumienia tekstu dodam, że Michu ma świra na punkcie siłowni.
10 faktów o mnie

Pata prosiła, trochę marudziła żebym napisał:

10 faktów o mnie

w sumie 10 faktów o niej, czyli o Pacie.

1. Dzień bez słodkiego to dzień stracony. I nieprawda, że trzeba patrzeć na kalorie. Ile by nie zjadła w dzień, kolacja i tak obowiązkowo musi być.  Na szczęście chyba dużo się denerwuje i wtedy spala te kalorie.

2.Prawdziwa włoska pizza to najskuteczniejszy środek na wywołanie ogromnego uśmiechu!
3. Jestem Jej prawą ręką jeśli chodzi o umeblowanie mieszkania! Kołki, gwoździe, półki, wszelkie zmiany to Jej projekty. Ja tylko wykonuje polecenia i nie ukrywam lubię to. (tylko odnośnie meblowaniamieszkania, kiedy mam iść na siłkę decyduję sam)
4. Zawsze jak nie ma Jej w domu Kot leży przy mnie na stole obok laptopa! Normalnie jest to zakazane.
5. Wbrew temu, co zapowiadało się przed ślubem robi naprawdę dobre obiady!  Smaczne i bogate w węglowodany i białko! Kolacje i śniadania w wolne dni to już przyjemność dla mnie.
6.Dużo czasu zajęło nim namówiła mnie na pierwsze wakacje, które okazały się wspomnieniem na całe życie! Od tamtej pory prawie co roku gdzieś wyjeżdżamy.
7.Sport! Słowo, którego w słowniku mojej małżonki po prostu nie ma!
8. Pierwsze na co zwraca uwagę u kobiet to paznokcie i torebka!
9. Nową miłością po ślubie stał się Herkules, który śpi z Nią w nocy, a dla mnie zostaje jakieś 60 cm szerokości łóżka.
10.Stara miłość nie rdzewieje. Znamy się od podstawówki. Trochę z sobą kręciliśmy przez kolejne lata, zawsze mi się podobała, ale od liceum jesteśmy na dobre razem.

Mam nadzieję, że post się Wam spodoba chociaż nie wiem czy dałbym radę napisać kolejny. Michał

P.S. Przypominam o rozdaniu paletki z Smashboxa. Pata

Podziel się wpisem