Szablony do paznokci. Jak zrobić stemple na paznokciach?

Dzień dobry! Szablony do paznokci? Jak ich używać? Jak zrobić stemple na paznokciach? Dzisiaj będzie pazurkowo. Grałyście kiedyś w szachy? Ja bardzo dawno temu i nawet nie jestem pewna czy jeszcze dobrze pamiętam ruchy. Na całe szczęście do dzisiejszego mani wystarczy żeby wiedzieć jak wygląda szachownica i nie trzeba znać jej zasad. Jak jesteście ciekawe jak wykonać to banalnie proste mani z wzorem szachownicy to koniecznie wciśnijcie czytaj dalej, a przy okazji dowiecie się więcej o stemplowaniu.
Jak-używać-szablonów-do-malowania-wzorów-na-paznokciach-stemple-na-paznokciach
Pewnie wszyscy czatują na wiosenne wzory. Pata niestety jeszcze wiosny nie czuję, a że uwielbia ciemne pazurki postanowiła to wykorzystać i ciemność przełamać jasny kolorkiem i pięknym wzorem szachownicy.

Jak używać szablonów do malowania wzorów na paznokciach ?

Szablon do paznokci – wzór szachownicy

Wystarczy posiadać kilka niezbędnych produktów.
-Lakier do stempli- Jest to niedroga inwestycja w granicach 10zł. Jak lubicie wykonywać różne wzory to ten lakier będzie Wam bardzo często potrzebny. Szybko wysycha i bardzo łatwo się z nim pracuje.
Uwaga! Nie zrobicie tego używając zwykłego lakiery hybrydowego gdyż wszystko będzie się Wam rozmazywało!
-Cleaner- do przemycia paznokcia
-Nożyczki
-Szablon do malowania wzorów na paznokciach- w internecie oraz sklepach możne dostać pełno szablonów o najróżniejszych wzorach. Ja wybrałam szachownicę, a wy możecie wypróbować co innego. Za jeden szablon zapłaciłam około 6zł i starczy on zapewne na wiele użyć.
Wykonanie tego wzoru przy pomocy szablonu jest tak jak wspomniałam proste. Możecie zrobić to również metodą stemplowania, która moim zdaniem jest dużo trudniejsza i dla osób początkujących nie będzie łatwiejszym wyborem. Wykonanie równego stempla to moim zdaniem wyższa szkoła jazdy.

Jak więc zrobić stemple na paznokciach:

1. Wybieramy paznokieć na którym ma być nasz wzorek, oraz wersję kolorystyczną. Moja baza jest biała, ponieważ posiadam jedynie czarny lakier do stempli, więc taka kolejność dla mnie była oczywista.
2. Pomalowany na biało paznokieć dokładnie przecieram wacikiem nasączonym Cleanerem. Dzięki temu szablon do paznokci, będzie się dobrze kleił i trzymał paznokcia.
3. Przyklejamy nasz szablon równo na płytkę paznokcia i dokładnie dociskamy.
4. Dokładnie pokrywamy wolne miejsca w szablonie lakierem do stempli, który po chwili wysycha.
UWAGA! Nie możemy użyć zwykłego lakieru hybrydowego na szablon bo najzwyczajniej w świecie nie wyschnie. A gdy włożymy go z folią do lampy to nic z tego nie wychodzi. Próbowałam!
5. Gdy widzimy, że lakier dobrze zaschnął odrywamy szybkim ruchem folię i wzorek jest gotowy. Wystarczy nałożyć Top i nasz wzorek jest skończy. Od teraz możemy cieszyć się pięknym i niebanalnym wzorem.
stemple na paznokciach wzory szablon szachownica
manicure hybrydowe wzory szablon szachownica
stemple na paznokciach
manicure hybrydowe wzory szablon szachownica
Mam nadzieję, że to mani się Wam spodoba. Oczywiście taki wzorek możecie wykonać zarówno na hybrydach jak i na zwykłym lakierze. Ja ostatnio używam tylko hybryd i mam nadzieje, że ten wzór zostanie ze mną jak najdłużej.
Teraz jestem ciekawa co napiszecie na moją propozycje i czy same używałyście już szablonów?
Podziel się wpisem