Pata poleca – blogi, które czytam #3

Dzień dobry! Maj się już rozpoczął, więc dla mnie to sygnał, żeby napisać posta o polecanych blogach. Wiem, że seria Pata poleca bardzo Wam się podoba także zapraszam i nadal gorąco zachęcam do pisania takich postów. Sprawia to radość każdej stronie.
polecane blogi, pata poleca

Pata poleca-blogi, które czytam #3

Black Liner

Pierwszy blog należy do Eweliny Blackliner, którą czytam już od wieków. Bardzo lubię sposób w jaki pisze i to, że nie ma problemu przyznać się do błędu czy też złamanego postanowienia chociażby w przypadku zakupów. Wiecie ponad wszystko cenię sobie szczerość i mam wrażenie, że świetnie dogadałybyśmy się na żywo. Tyle, że ja chyba jakoś źle mieszkam, bo wszystkie dziewczyny są ode mnie mocno oddalone w tym też Ewelina. Bloga uwielbiam również za to, że bardzo często pojawiają się na nim azjatyckie kosmetyki. Sama nie używam ich wiele, aktualnie nawet wykończyłam mój azjatycki krem BB, ale bardzo interesuje się ich pielęgnacją i kolorówką, a tego u Eweliny sporo. Jeśli lubicie blogi prowadzone przez ciekawą osobowość, a nie chodzące ideały to koniecznie wpadnijcie na tego bloga.

Agnieszka bloguje

Kolejny świetny blog należy do Agnieszki Agnieszka bloguje. Znam go stosunkowo krótko, ale bardzo lubię tam zaglądać. Świetne zdjęcia i dopracowane notki zawsze przyciągają. Do tego uroda Agnieszki to jest coś. Sama bym chciała tak wyglądać, ale moja uroda jest drastycznie inna. Co też mi się spodobało to fakt, że Agnieszka studiuje kosmetologie. Nie byłby to kierunek dla mnie, ale wiecie jakoś zawsze mnie tak fascynował i podoba mi się jak na blogu przemycana jest wiedza. Wiadomo każdy czerpię swoją z różnych źródeł, a na tym blogu mamy ją prosto od pani kosmetolog. Chciałam też wspomnieć o koncie na insta Agnieszki, które bardzo lubię i bardzo często oglądam jej instastory. Taka dobra, uśmiechnięta dusza. Miło jej się słucha co również Wam polecam.

Hair Witch Project

Mój trzeci wybór na dziś to blog Iwony HairWitchProject. Tego bloga również znam już dość długo i zawsze z chęcią na niego wchodzę. Imię Iwona świetnie mi się kojarzy, bo moja mam to również Iwka. Autorka bloga więc od początku ma u mnie plusa, a do tego te włosy. Za każdym razem jak pokazuje stan swoich włosów to zbieram szczękę z podłogi. Ciemne, błyszczące loki. Coś pięknego. Jak widać mam świra na punkcie ciemnych włosów, a te Iwony są tak zadbane i piękne, że aż chce się czytać co zrobić by samemu mieć takie włoski. Napiszę Wam coś jeszcze, ale nie wiem czy nie strzelę gafy, ale wydaje mi się, że to właśnie Iwona pisała kiedyś o swoim związku i różnych problemach z rodziną, ślubem i pamiętam jakie to wtedy zrobiło na mnie wrażenie. Wiecie mam duszę romantyczną i bardzo spodobało mi się jej podejście do miłości i do tej pory jakoś siedzi mi to w głowie.
Wcześniejsze posty z tej serii:
To by były wszystkie polecane blogi na dzisiaj. Znacie, nie znacie ? Jeśli nie to serdecznie Was do dziewczyn zapraszam.
Podziel się wpisem