Lakiery hybrydowe Provocater Cascade of Colours

Dzień dobry! Mamy piękną pogodę, więc w końcu na pazurkach swobodnie możemy się wyżyć. Jeśli wyobrażasz sobie teraz rąbanie młotkiem w pazury, to nie o tym myślę. Myślę o wyżyciu się wszystkimi kolorami tęczy.  Dosłownie o eksplozji koloru, którą zafundowała nam nowa kolekcja Provocater Cascade of Colours. Jak jesteście ciekawe jak prezentują się nowe lakiery hybrydowe Provocater i jakiego koloru użyłam do mojego zdobienia to koniecznie czytajcie dalej.

 

Przegląd lakierów hybrydowych Provocater Cascade of Colours

Provocater- kolory

Jakie kolorki wchodzą w skład kolekcji Cascade of Colours ?
Provocater przygotowało 12 nowych odcieni:
-091 Sapphire
-092 Purple Euphoria
-093 Green Turf
-094 Neon Lemon
-095 Neon Orange
-096 Neon Roses
-097 Blue Lagoon
-098 Ocean Blue
-099 Emerald Green
-100 Biscuit Tan
-101 Rose Gold
-102 Rinsed Pind
Do testów dostałam 10 z nich, ponieważ odcień 098 i 101 cieszą się taką popularnością, że były wykupione.
Jak widać kolekcja to prawdziwa tęcza w której znajduję się sporo odcieni zieleni, niebieskiego, różu, fioletu, ale też odcieni bardzo odważnych. Myślę tu o kolorach neonowych 094, 095 oraz 096, które dają po oczach i na pewno nie są dla każdego. Ja przyznaje się bez bicia, że takie rażące kolory to nie moja bajka. Za to pięknie nasycony 097 Blue lagoon, 100 Biscuit Tan, 102 Rinsed Pink i 92 Purple Euphoria podbiły moje serduszko. Wydaje mi się też, że kolorystyka świetnie wpisuje się w letnie klimaty chyba, że nawet wiosną i latem lubicie ciemne, zgaszone kolory. Te są zdecydowanie nasycone!
Lakiery hybrydowe Provocater Cascade of Colours

Lakiery hybrydowe Provocater formuła

Jak już wspominałam przy okazji posta z zestawem startowym Provocater formuła tych lakierów hybrydowych jest nieco inna od aktualnie popularnych hybryd z NeoNail czy Semilac. Lakier Provocater są dużo gęstsze. To samo tyczy się nowej kolekcji Cascade of Colours. lakiery są mocno napigmentowane i gęste przez co bardzo łatwo się nimi pracuje. W szczególności spodobają się osobom początkującym, które nie mają takiego wyczucia. Lakiery te nie rozlewają się tak łatwo po całych paznokciach i skórkach. Oczywiście nadal praktyka czyni mistrza, ale formuła jest jak najbardziej sprzyjająca. Wszystkie odcienie oprócz tych neonowych bardzo dobrze kryją praktycznie już po pierwszej warstwie. Wspomniane neony odcień Neon Lemon, Neon Orange i Neon Roses zdecydowanie potrzebują 2 cienkich bądź 3 cienkich warstw. Więc jakość tej kolekcji jest jak najbardziej na tak.
Lakiery hybrydowe Provocater Cascade of Colours

Zdobienie

Jak zwykle przygotowałam dla Was zdobienie. Jakich lakierów użyłam do wykonania tego manicure hybrydowego?
Mój główny kolor to odcień 97 Blue Lagoon, który jest przepięknym odcieniem, mocnego nasyconego, niebieskiego. Na moim 3 i 4 palcu użyłam białego lakieru bazowego na którym zrobiłam delikatne przetarcia pędzelkiem do zdobień. Użyłam tu kolorów 100 Biscuit Tan, 102 Rinsed Pink oraz mojego bazowego odcienia 97 Blue Lagoon, który pięknie łączy całość.
Lakiery hybrydowe Provocater Cascade of Colours
Jestem bardzo ciekawa jak podobają Wam się nowo lakiery hybrydowe Provocater i który to Wasz ulubieniec ?
Podziel się wpisem