Neonail Aquarelle Lavender Aquarelle. Szybki i prosty manicure hybrydowy

Dzień dobry! Dzisiaj czas na paznokciowy post i trochę inspiracji. Będę z Wami szczera. Jak zobaczyłam ostatnią nowość od NeoNail to delikatnie zwariowałam. Myślę tu o serii NeoNail Aquarelle, której reklama wyskakuje praktycznie z każdej lodówki. I jak tu się nie skusić ?
Neonail Aquarelle Lavender Aquarelle

Neonail Aquarelle Lavender Aquarelle

NeoNail Aquarelle- kilka faktów

Lakiery NeoNail lubię od dawna. Mają świetne kolory i dużo nowości. Co jest fantastyczne, bo każda z nas lubi mieć wybór nawet jak lakierów jest już tyle, że ciężko je wszystkie systematycznie używać, już nie wspomnę o kilkukrotnym użyciu jakiegoś lakieru. Jednak lubię mieć wybór, lubię nowości, a jak się zdenerwuje to lubię sobie kupić jakiś lakier na lepszy humor. Infantylne, ale działa!
W każdym razie całkiem niedawno NeoNail wypuściło kolekcję Aquarell, która składa się z 12 kolorów:
-Purple Aquarelle
-Violet Aquarelle
-Navy Aquarelle
-Emerald Aquarelle
-Lavender Aquarelle
-Raspberry Aquarelle
-Blue Aquarelle
-Fuchsia Aquarelle
-Black Aquarelle
-Pink Aquarelle
-White Aquarelle
-Ruby Aquarelle
oraz z dwóch baz:
-Aquarelle Base Clear
-Aquarelle Base White

Jak używać lakierów Aquarelle?

Jest to bardzo prosta sprawa. Nakładacie zwykłą bazę do lakierów hybrydowych i ją utrwalacie. Następnie możecie użyć jakiegoś koloru który będzie waszym odcieniem bazowym. i również go utwardzacie, w moim przypadku był to odcień biały, który utrwaliłam. Następnie nałożyłam Base Aquarelle White, której się nie utwardza tylko na mokrej tworzy nasze wzorki. Mój wzorek powstał z odcienia Neonail Aquarelle Lavender Aquarell, który jest pięknym odcieniem nasyconego fioletu z domieszką różu.
Jeśli używacie Base Clear to jako lakier pod spód możecie dać sobie dowolny odcień, który będzie pasował do Waszej Aquarelli. Sprawa jest bardzo prosta.

Czy trzeba używać specjalnej bazy NeoNail Aquarelle Base White/Clear?

Odpowiedź nie będzie jednoznaczna. Próbowałam używać mojego koloru Neonail Aquarelle Lavender Aquarelle na nieutwardzonym białym lakierze i teoretycznie można było się pobawić i tworzyć wzorki, ale… No właśnie, ale to nie jest do końca to samo co na tej specjalnej bazie dedykowanej kolekcji Aquarelle. Lakier już się tam tak nie rozczapierza, nie rozlewa i trwa to chwilę dłużej. Wiecie można się bawić, ale efekt jest mniej „rozlany” Jest też ciut ciężej wykonać jakiś ładny wzorek. Decyzje pozostawiam Wam, bo to sprawa indywidualna.
Neonail Aquarelle Lavender Aquarelle
Powiem szczerze, że mój wzór to jakieś dziwne esy floresy, które bardzo mi się podobają. Nie jestem dziewczyną która lubi kwiatki na paznokciach, więc to nie dla mnie, ale jeśli Wam się kwiatki podobają to naprawdę łatwo idzie je wyczarować. Dlatego też uważam, że seria Aquarelle jest świetna dla początkujących.
Co myślicie o tej serii?

 

Podziel się wpisem