Pata poleca – blogi które czytam #4

Dzień dobry! Dzisiaj nadszedł ten dzień w którym pojawia się post z serii Pata poleca. Wiem, że bardzo ją lubicie, dlatego też będzie pojawiała się co miesiąc. Jak jesteście ciekawe jakie blogi polecam w tym miesiącu to koniecznie czytajcie dalej.

 

Pata poleca blogi

polecane blogi w lipcu

Dzisiaj również polecam Wam trzy blogi, które bardzo lubię odwiedzać. A nóż widelec jakiegoś nie znacie i dzięki temu postowi będziecie bogatsze o nowe miejsce w sieci. Każda z nas jest różna i bardzo dobrze. Dzięki temu w blogowym świecie panuje różnorodność i każdy może czytać blogi które mu odpowiadają. A że fajnych blogów jest masa to mam dla Was 3 nowe polecenia.
polecane blogi

 

Blog Żanety Moje Imponderabilia. Na nazwie za każdym razem łamie sobie język i totalnie nie mogę jej zapamiętać. Wróć. Pamiętam oczywiście bloga, ale poprawne napisanie i wymówienie tej nazwy za każdym razem sprawia mi problem. W każdym razie bloga Żanety znam już bardzo długo i jak się domyślacie bardzo go lubię. Wiecie są tacy ludzie, których można opisać jako szalonych, a ich blogi kipią od energii. Żaneta dla mnie to dusza spokóju i to w tym pozytywnym sensie. Nie ma u niej takiej przesadzonej, udawanej radości. Ona wydaje się być taką dobrą, spokojną i dojrzałą duszą. Niestety nigdy nie spotkałyśmy się na żywo i nie wiem czy odnoszę dobre wrażenie, ale uwielbiam wchodzić na jej bloga, bo jest właśnie taki dojrzały i konkretny. A sama Żaneta wydaje się być taka ciepła. Osoba z która mogłabym usiąść przy lampce wina. A do tego uwielbiam jej DIY. Więc jeśli jeszcze jej nie znacie to wiecie gdzie kliknąć.
fajne blogi

 

Kolejny blog należy do Ingi Like a porcelain doll. Tak się składa, że z Ingą jestem w stałym kontakcie i wiecie co ? Tak pozytywnej osoby z mega humorem już dawno nie widziałam. Może nie wiecie, ale cenie sobie u ludzi takie cechy jak poczucie humoru i wrodzoną zgryźliwość jak to się u mnie w domu mówi. Wiecie takie żarty, które delikatnie dowalają, ale są pozytywne i śmieszne. Uwielbiam takie osoby. Totalnie nie lubię buców którzy nie potrafią się z siebie śmiać. I Inga dla mnie właśnie jest taką osobą. Z humorem ale inteligentnym. A wiadomo, że blog blogiem, ale właśnie autorki muszą mieć to coś! A pomijając już wszystko inne, to zdjęcie Ingi są przepiękne. Bardzo mi się podobają i trafiają w mój gust. Dlatego koniecznie do niej wpadnijcie jeśli jeszcze nie widziałyście jej bloga.
fajne blogi urodowe

 

Ostatni blog na dzisiaj należy do Dominiki Kherblog, który z wymienionych tutaj znam chyba najkrócej, ale że jest to wspaniałe miejsce w sieci to bardzo bym chciała żebyście je poznały. Dominikę cały czas poznaje i za każdym razem jak z sobą rozmawiamy muszę stwierdzić, że jest mega inteligentna, a to mi bardzo imponuje. Wydaje mi się, ze była już w wielu miejscach czego po cichu jej zazdroszczę, a dodatkowo ma bardzo przemyślanego bloga. Piszę zarówno po polsku jak i po angielsku czego mi totalnie by się nie chciało za co ją podziwiam. A na dodatek notki nie są odpękane na szybko tylko ich treść jest cenna. Dominika często analizuje składy co bardzo mi się podoba. I nie ukrywajmy jest to bardzo czasochłonna sprawa. Dużo recenzji dotyczy azjatyckich produktów co mnie osobiście bardzo ciekawi. Chyba więcej pisać nie muszę ? Koniecznie wpadnijcie na tego bloga.Na dzisiaj to już wszystkie blogi jakie chciałabym Wam polecić. Jeśli Wam mało to wpadnijcie do poprzednich postów, a za miesiąc oczywiście będą kolejne blogi.

Pata poleca- wcześniejsze wpisy

Pata poleca- marzec
Pata poleca- kwiecień
Pata poleca-maj

Jak zwykle jestem ciekawa czy znacie dziewczyny ? No i oczywiście z chęcią poczytam o blogach które Wy lubicie.

Podziel się wpisem