Matowe pomadki Paese Silky Matt

Dzień dobry! Co Patki lubią najbardziej? No jasne, że pomadki i moc kolorów na ustach, a jakby nie patrzeć już dawno żadnej Wam na ustach nie pokazywałam. Dziś nadrabiam zaległości i pokaże Wam pomadki w płynie, matowe pomadki Paese Silky Matt. Jak jesteście ciekawe jak prezentują się na ustach i jak się  noszą to klikajcie w posta.
Matowe pomadki Paese Silky Matt komsetyki paese

Matowe pomadki Paese Silky Matt

Matowe Pomadki Paese Artist Silky Matt dostałam kilka tygodni temu w ramach współpracy. W tym czasie zdążyłam wyrobić sobie zdanie o moich różowych przyjacielach. Na wstępie dodam, że mam dwa kolory 707 i 700, które firma dobrała mi idealnie, bo kolory są bardzo „moje” i z tego co zdążyłam zauważyć nie tylko ja jestem ich fanką.
Odcień 700 to taki typowy dzienniaczek. Jasny róż, który nie jest nachalny i pięknie prezentuje się na ustach.
Odcień 707 to zdecydowanie kolor ciemniejszy. Różowy z domieszką czerwieni, mocny, dobrze napigmentowany i zdecydowanie dla osób, które lubią kolor na ustach.
Matowe pomadki Paese Silky Matt

Matowe pomadki Paese Silky Matt moja opinia

Wiem, że sporo osób już nie może patrzeć na wszelkie maty na ustach, ale ja je uwielbiam. Nie mam nic przeciwko innym wykończeniom, ale matowe usta moim zdaniem są bardzo kobiece. Jak już na wstępie wspomniałam pomadki w płynie z Paese mają wykończenie matowe, ale mat matowi nie równy. Z reguły są one bardzo wysuszające gdyż dzięki temu bardziej wżerają się w usta i dłużej trzymają. Świetnym przykładem płynnej matowej pomadki, która trzyma się od rana do wieczora, a przy tym nie wysusza na totalny wiór jest Creamy Lip Stain z Sephory. Silky Matt z Paese taka nie jest. Nie trzyma się na ustach od rana do wieczora, ale zdecydowanie kilka godzin, a przy tym jest na tyle komfortowa, że można zapomnieć o jej istnieniu na ustach. Oczywiście jak to przy matach bywa, usta muszą być wypielęgowane. Na przesuszone usta nie ma co nakładać płynnych poamdek, bo ani nie wygląda to fajnie, ani nie jest komfortowe.
W każdym razie Pomadki Paese Silky Matt porównałabym konsystencją oraz tym jak się noszą do pomadki w płynie od Dr Ireny Eris Liquid Matt Lip Tint. Nie widzę między nimi większej różnicy. Jedynie opakowanie Eriskowych pomadek jest bardziej luksusowe aniżeli tych od Paese, które nie są tak ładne, ale i tak nie można im zarzucić słabej funkcjonalności.

 

Matowe pomadki Paese Silky Matt

 

Matowe pomadki Paese Silky Matt swatch paese 707 i 700

Jestem ciekawa czy skusicie się na matowe pomadki od Paese ? Ja bardzo często je noszę i gorąco Wam polecam szczególnie mocniejszy kolor 707 sprawia, że usta wyglądają bardzo ponętnie.

Podziel się wpisem