Zamykany organizer na pędzelki oraz Brushegg – Gadżety kobiety

Dzień dobry! Dzisiaj czas na wpis gadżeciarski. Mam ochotę przez chwilę być „Panią Gadżet” i pokazać Wam 2 rzeczy tak właściwie 2 dodatki do pędzli. Jeden do przechowania, a drugi do mycia.
zamykany-organizer-na-pedzle-brushegg

Gadżety dla kobiety

Większość z osób, które mnie czyta zapewne posiada sporo pędzelków, a nawet jeśli jest ich mniej, dbać o nie trzeba tak samo. Pata już od dawna doszła do tego, że więcej pędzelków nie kupuje, bo po co? Od męża dostałam 2 lata temu zestaw z Zoevy i jestem w pełni zadowolona, dodatkowo wcześniej kupiłam kilka pędzli z Maestro, Real Techniques i kilka tańszych. Mogę śmiało napisać, że jestem w pełni wyposażona. A dodatkowo od jakiś 10 miesięcy w końcu mam swoją toaletkę, gdzie z pełną dumą mogą sobie stać, ale…
No właśnie, ale mam 2 problemy: kurz i Herkules. Pierwsze to sprawa oczywista pędzelki stoją i niestety się kurzą. Nic na to nie mogłam poradzić, a pędzli myć codziennie nie będę. Staram się to robić często, ale nie będę tu nikogo oszukiwać, że robię to codziennie, bo jak umyje je raz na tydzień to jestem w pełni zadowolona. Drugi problem to Herk, który upodobał sobie kilka moich pędzelków i uwielbia je gryźć, a to już zupełnie mi się nie podoba. Nie wspomnę o ocieraniu się i zwalaniu ich na podłogę. Chciałam kota to mam. No a wiecie, wystarczy, że Herk spojrzy tymi bursztynowymi oczkami i zaraz zapominam co znowu zrobił. Nie jest ze mną dobrze, wiem! Po tym dość długi wstępie mogę Wam napisać na co się zdecydowałam.

Zamykany Organizer na pędzle

Zdecydowałam się na kupno organizera wykonanego z szkła akrylowego, a co najważniejsze zamykanego. Tak właściwie to dostałam go od mojej siostry w prezencie urodzinowym, bo troszkę jej o nim trąbiłam. Wiecie tak delikatnie: „kup mi na urodziny, masz linka „.
zamykany-organizer-na-pedzle-akrylowy
akrylowe-opakowanie-na-pedzleZnalazłam go na polskiej stronie Anela, na której jest spory wybór organizerów na kosmetyki, ale właśnie ten model zwrócił moją uwagę, bo pędzelki chroniona są przed kurzem i przed Herkulesem. Taki gadżet nie jest tani, bo kosztuję 120zł bez kulek utrzymujących pędzelki. Jest bardzo ładnie wykonany, działa, dobrze wygląda i praktycznie nie mogę się do niczego przyczepić. Jedyne co to z tyłu organizera widać takie jakby pęcherzyki powietrza, które na stronie producenta również są widoczne więc tak chyba być musi i oczywiście w niczym to nie przeszkadza, ale wolałabym żeby był to równie gładki akryl jak w całym organizerze.
Dodam tylko, że zamiast wydawać na kulki 25 zł za 0,5kg gdzie na pewno potrzebowałybyście 1kg można wrzucić tam np. ryż, ale to już według własnego uznania.
Mogę Wam napisać tyle, że organizer jest drogi, ale nie powinno się z nim nic dziać i mam nadzieję, że będzie służył mi na wieki. Jak dla mnie jest to fajny gadżet i zdecydowanie go polecam.

Brushegg

silikonowa-myjka-do-pedzli-brushegg
mycie-pedzli-brushegg
Drugi gadżet zapewne jest wszystkim znany i jest to słynny Brushegg na którego Pata przez lata patrzyła dość obojętnie, ale po wszystkich pozytywnych recenzjach włączyło mi się chciejstwo. Dodatkowo wkurzało mnie już wieczne mycie pędzli w talerzyku. Muszę w tym momencie napisać, że Brushegg też dostałam na urodziny z czego bardzo się cieszę. Mam fajną rodzinę nie ?
Przyznaje, że to małe silikonowe coś jest bardzo praktyczne czego nigdy w życiu bym nie pomyślała. Teraz mycie pędzelków stało się zdecydowanie przyjemniejsze. Wiecie nie skaczę z radości, że muszę to robić, ale jest to wygodne, szybkie,a przede wszystkim nie muszę moczyć rąk. Nie jest to rzecz konieczna, po prostu gadżet, który moim zdaniem fanie mieć.
Jestem bardzo ciekawa czy któryś z gadżetów miałyście i co sądzicie o takich dodatkach dla Waszych pędzelków do makijażu?
Podziel się wpisem