Pyłki Neon Stardust Provocater

Jak stworzyć letnie, nasycone mani? Wystarczy użyć ciekawego koloru i pięknego pyłku, a piękny efekt gwarantowany. Dlatego dziś chciałabym Wam pokazać nowe pyłki Provocater Neon Stardust, bo kolory zdecydowanie są letnie i odważne.
lakiery-hybrydowe-efekty-do-paznokci-neon-stardust

Jak już wyczytałyście wyżej do stajni Provocater zawitały nowe neonowe pyłki, które chciałabym Wam w dzisiejszym poście pokazać. Przy okazji będziecie mogły również zobaczyć lakiery które tym razem sobie wybrałam.

Pyłki Provocater Neon Stardust

dostępne są w 3 odcieniach:
-żółtym
-pomarańczowym
-różowym
każdy z nich kosztuje 8,99 i mogę Was zapewnić, że wszystkie są bardzo mocno napigmentowane. Nie trzeba pod nie nakładać absolutnie żadnego koloru wystarczy baza, a one i tak pięknie wyglądają. Kolor oczywiście nie zaszkodzi i może podbić odcień.
lakiery-hybrydowe-provocater-neon-stardust-pylki-róże

Jak nakładać pyłki Provocater Neon Stardust?

Próbowałam rożnych sposobów, ale najłatwiej nakłada się je na jeszcze nieutwardzony Top. Oczywiście trzeba strzepać nadmiar pyłku z paznokcia i całość utwardzić. Z racji, że wtedy pyłek jeszcze nie jest chroniony od góry to oczywiście trzeba nałożyć kolejną warstwę Topa i efekt jest bajeczny i bardzo efektowny.
Na wzorniku możecie również zobaczyć kolory lakierów znacznie delikatniejsze dla tych mniej odważnych.
Provocater 19 Juicy naked – to mój faworyt, bardzo delikatny rozbielony-brzoskwiniowy.
Provocater 36 Bunny rouge- czyli rozbielony, delikatny róż
Provocater 101 Rose gold- kto nie lubi różowego złota ?
Provocater 52 Carmine- najmocniejszy kolor z całej gromady który dobrałam specjalnie do mojego manicure z pyłkami.
pylki-provocater-neon-stardust
A teraz czas na manicure które przygotowałam do dzisiejszego posta. Taka inspiracja, która może przypadnie Wam do gustu.
Przyznaje się bez bicia, że trochę bałam się kolorów tych pyłków, bo ja raczej nie szaleje na paznokciach, ale ombre które udało mi się zrobić pyłkami Neon Stardust bardzo mi się podoba. Kolor który dobrałam to odcień 52 Carmine. Odcień tego lakieru jest bardzo podobny do różowego pyłku Neon Stardust.
Jeśli mało Wam mało pyłków to w poście z zestawem startowym Provocater możecie zobaczyć pyłki Galaxy Stardust oraz Pink Stardust.
Lakiery z kolekcji Cascade of Colours
paznokcie-hybrydy-inspiracje-ombre
Jestem bardzo ciekawa jak podoba Wam się moje mani z pyłkami Neon Stardust i lakierem Carmine od Provocater w roli głównej ?
Podziel się wpisem