Pata poleca – blogi które czytam #5

Dzień dobry! Mamy nowy miesiąc, który tak właściwie już prawie się kończy, ale nie ma co czepiać się szczegółów, bo w tym miesiącu nie było jeszcze posta z serii Pata poleca! Nadrabiam zaległości i zapraszam Was na porcję polecanych blogów urodowych w tym miesiącu.

polecane-blogi-urodowe-pata-poleca

Polecane blogi urodowe

polecane-blogi-urodowe-pata-poleca

Blond Blog Kingi to pierwszy blog który chciałabym Wam polecić w tym poście. Zacznę od tego, że u Kingi wszystko jest bardzo estetyczne. Szablon bloga jest prosty i piękny, zdjęć nieraz zazdroszczę, a posty są bardzo dopracowane. Zdecydowanie miło spędzać u niej czas, bo widać, że jest to miejsce profesjonalne, ale z duszą. Dodatkowo Kinga piszę bardzo konkretnie. Nie lubicie czytać długich wywodów tylko chcecie konkretnie wiedzieć czy produkt jest fajny czy nie?  To blog Kingi jest dla Was miejscem idealnym. Dodatkowo autorka jest bardzo sympatyczna i nieraz pomogła mi w opresji. O poradach przy zakładaniu sklepu nawet nie wspomnę. Sporo jej na marudziłam, a ona to naprawdę bardzo spokojnie znosiła co już jest wyższą sztuką. Wiecie bardzo to cenie, bo wiadomo jak to bywa z ludźmi. Wydają się być mili, a jak mają pomóc to nagle bańka mydlana pryska. Kinga pomogła mi wiele raz bezinteresownie i to bardzo cenie. Gorąco polecam Wam jej stronę, bo to nie jest kolejna autorka widma, tylko sympatyczna i inteligentna kobieta.

pata-poleca-polecane-blogi-urodowe

Minimalnie czyli blog Kasi to istna oaza spokoju, ale w tym pozytywnym sensie.  Elegancki blog w odcieniach białego mnie osobiście zawsze wycisza. No i te zdjęcia. Jak pewnie zauważyłyście wiecznie piszę o zdjęciach, ale to sprawa oczywista. Zdecydowanie wolę blogi w których widzę dopracowane detale i piękne zdjęcia. Kosmetyki i dbanie o siebie po prostu kojarzy mi się też z dopracowanymi blogami. Bloga Minimalniee znam już bardzo długo i podoba mi się, że jest to miejsce w którym nie ma się wrażenia, że reklama goni reklamę. Posty nie są wymuszone, pisane na szybko byle by były, tylko zawsze dopracowane. Tak jak Wam pisałam o blogu Moje imponderabilia, że blog, a tak właściwie autorka wydaje mi się bardzo dojrzała takie samo mam wrażenie jak czytam bloga Kasi. Dojrzała i piękna dziewczyna. Jeśli jeszcze nie znacie tego miejsca no to wiecie gdzie klikać.

polecane-blogi-pata-poleca

Ostatni blog na dzisiaj należy do Asi NienałtowskaBlog. Słuchajcie gdzie jest sprawiedliwość gdzie ja byłam jak Bóg rozdawał takie nogi jak ma Asia? Pękam z zazdrości jak je widzę i to jest moje pierwsze skojarzenie jak o niej myślę! A drugie to oczywiście blog. O pięknych zdjęciach już pisać nie będę, bo jak się domyślacie na tym blogu również można się spodziewać pełnej profeski. Posty za każdym razem trafiają w mój gust. Asia piszę po prostu o produktach które również mnie interesują do tego widać, że te recenzję są w pełni szczere. Dodatkowo znam Asie tak wirtualnie i jest mega ciepłą i dobrą osobą. Zauważyłam, że ostatnio dużo osób narzeka na blogosfere. Ja też widzę pewne blogowe minusy ale co tu dużo pisać, akurat ostatnio w blogerskim świecie dostaje masę wsparcia i pozytywnej energii m.in. od Asi. A wiadomo, że do blogów najbardziej przyciągają osoby, które za nimi stoją.

Tym sposobem mamy już całą lipcową trójkę polecanych blogów urodowych i mam nadzieję, że znajdziecie tu blogi dla siebie. A jeśli Wam mało to zapraszam Was na wcześniejsze wpisy z serii Pata poleca- polecane blogi :

Polecane blogi w kwietniu

Polecane blogi w maju

Polecane blogi w czerwcu

Zmiany na blogu

Tymczasem chciałam jeszcze wspomnieć o blogowych zmianach, które pewnie zauważyłyście jeśli odwiedzacie mnie częściej. Z racji, że sklep herkbeauty.pl mam na wordpressie to bloga również przeniosłam na wordpressa żeby było wygodniej. Zachciało mi się również zmiany szablonu i mam nadzieję, że Wam się spodoba. Ja z mojego „nowego” miejsca jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że zgrabnie udało mi się połączyć na blogu najważniejsze dla mnie aspekty czyli kosmetyki, mojego Herkulesa, który jakby nie patrzeć jest częścią tego całego w końcu „Pat i kot” są nierozłączni! No i oczywiście w pewnej mierzę również sklep. Nie chciałam, żeby reklama sklepu była zbyt nachalna i mam nadzieję, że taka nie jest, ale nie będę ukrywać, że ucieszę się jak ktoś z bloga trafi na herkbeauty bo pisząc Wam inaczej byłabym nieszczera,  a to zupełnie nie leży w mojej naturze. Dajcie znać co sądzicie o zmianach. Wszystko biorę na klatę.

Oczywiście jestem również ciekawa jakie blogi urodowe Wy polecacie i czy znacie moją lipcową trójce ?

Podziel się wpisem