Negative Space – geometryczne zdobienie paznokci lakierami NeoNail Calm Burgundy oraz Naked Truth

Dzień dobry! Nie wiecie jak pomalować paznokcie? Szukacie inspiracji? Jeśli tak to zapraszam Was dzisiaj na wpis z moją propozycją. Negative Space czyli absolutny hit jeśli chodzi o zdobienie paznokci, przypadł również do gustu mi. Dlatego w dzisiejszym zdobieniu możecie zauważyć go przy okazji geometrycznego zdobienia w fioletowo-różowych klimatach. Delikatnie, romantycznie, ale bardzo kobieco. Wyjątkowo również bez błysku, który oczywiście możecie dorzucić.

geometryczne zdobienie paznokci

Geometryczne wzory na paznokciach

Do mojego dzisiejszego zdobienia oprócz Bazy i Topa użyłam 2 lakierów kolorowych marki NeoNail. Ciemny, fioletowy, a tak właściwie burgundowy to lakier NeoNail Calm Burgundy, którego 2 warstwy ładnie pokryły paznokcie. A drugi lakier pochodzi z kolekcji Patrizia Kazadi i jest to odcień Naked Truth. Piękny, rozbielony, róż, którego formuła jest nieco gęstsza niż lakierów z standardowej kolekcji NeoNail. Praca z nim przebiega jednak bardzo łatwo.

Negative Space – geometryczne zdobienie

Na kciuki oraz palcu serdecznym wykonałam wspomniany wcześniej Negative Space, czyli wzór który nie zakrywa nam całości płytki, fragment płytki jest widoczny i niezamalowany. Mi osobiście bardzo podoba się takie zdobienie i nawet moje pierwsze hybrydy miały na dwóch palach zdobienie Negative Space. Z góry napiszę, że jeśli jesteś początkująca i nie masz wprawy to osobiście nie polecam tego zdobienia na początku. Może się coś rozlać i wyglądać nieestetycznie. Nie wspominając już o tym, że jak coś wyleje się na skórki to hybrydy mogą się nie trzymać o czym pisałam w poście Jakich błędów nie popełniać przy hybrydach.

negative space -zdobienie geometryczne paznokci

Negative Space wykonałam za pomocą lakieru Calm Burgundy. Jest on dość wodnisty także po kilku pociągnięciach wkładałam dłonie pod lampę na kilka sekund i tak kilka razy aż wzór był gotowy. W innym wypadku niestety całość się rozlewała, a nie miałam z czym zmieszać lakieru żeby był gęstszy, ale nadal w tym samym kolorze.

negative space- geometryczne-zdobienie-paznokci-calm-burgundy-naked-truth

Jestem bardzo ciekawa jak podoba Wam się to geometryczne zdobienie z wykorzystaniem Negative Space. Jest to coś dla Was? Jeśli się zainspirujecie to koniecznie dajcie znać z chęcią obejrzę co zrobiłyście.

Podziel się wpisem