Matowa pomadka Bell Hypoallergenic by Marcelina 05 Berlin

Dzień dobry! Zapraszam Was dzisiaj na recenzję matowej pomadki w płynie Bell Hypoallergenic nr. 05 by Marcelina, którą bez problemu dostaniecie stacjonarnie, a dodatkowo nie ucierpi przy tym aż nadto Wasz portfel. Pytanie tylko czy warto?

Do matowych pomadek mam słabość już od dawna co bardzo łatwo można zauważyć przeglądając tego bloga. Do tej pory moimi faworytami są matowe pomadki Golden Rose liquid matte oraz pomadki w płynie Cream Lip Stain Sephory, a największe rozczarowanie to oczywiście pioruńsko droga Huda Beauty Liquid Matte w cudownym kolorze Muse.

HYPOAllergenic, Mat Liquid Lipstick by Marcelina Berlin

bell-mat-lipstick-matowa-pomadka-by-marcelina-berlin-05

pomadka bell by marcelina 05 berlin

Z racji, że bardzo chciałam poszukać zamiennika koloru wspomnianej wcześniej Hudy, poszłam buszować do Rosmmanna, w którym w ręce wpadła mi pomadka Bell Hypoallergenic Mat Liquid Lipstic by Marcelina w odcieniu Berlin. Aż do tej chwili nie wiedziałam o jaką Marcelinę chodzi, dopiero teraz wpisując w wujka Google widzę, że pomadki sygnowane są przez Marcelinę Zawadzką. Osobiście jest mi obojętne kto się pod tym podpisuje, najważniejsze, żeby produkt dobrze się spisywała. A jak jest w tym przypadku ?

Kolory pomadek by Marcelina

Do wyboru mamy 6 kolorów. Nazwy miast ważne dla ambasadorki zostały tutaj przypisane jako nazwy pomadek.

  • – 01 Florence
  • -02 Warsaw
  • -03 Las Vegas
  • -04 San Francisco
  • -05 Berlin
  • -06 Sydney

Odcień, który wybrałam dla siebie to 05 Berlin i muszę tutaj przyznać, że ja też mam słabość do tego miasta. Wiele lat mieszkałam w Niemczech co prawda nie w Berlinie, ale sporo razy tam byłam i jest to jedno z większych miast, które bardzo przypadło mi do gustu. A jeśli chodzi o kolor, który reprezentuje to moi zdaniem jest on najciekawszy z całej kolekcji i bardzo wyjątkowy.

aplikator pomadka do ust bell by marcelina

Bell Hypoallergenic 05 Berlin to odcień fioletowy, który pomieszany jest z szarym i drobiną brązu. Tak właściwie jest to taki delikatny, trupi fiolet, który przy odpowiednim makijażu wygląda fenomenalnie. W porównaniu do słynnej pomadki w płynie Golden Rose w kolorze 10, odcień Berlin jest nieco cieplejszy z nutką wspomnianego brązu. Mi osobiście pomadka z GR nie pasuje, za to Berlin bardzo mi się podoba, więc jak macie podobny problem to może też spróbujcie.

Opakowanie

Nie będę się Wam rozpisywać o opakowaniu, gdyż jest ok. Bez większych szaleństw. Same widzicie. Napis „by Marcelina” ściera się bardzo szybko także nie sądzę, że napisy na opakowaniu będą ze mną długo. Trzeba jednak pamiętać, że to jest pomadka za około 18zł więc nie będę tutaj wymagała nie wiadomo czego, chociaż opakowania pomadek GR są dużo porządniej zrobione. Za to aplikator jest bez zarzutu.

Właściwości

Jeśli chodzi o właściwości to pomadka Bell by Marcelina daje piękne matowe wykończenie i świetnie prezentuje się na ustach. Nie „wyjeżdża” za kontur i wygląda świetnie. Szybko zasycha i pięknie kryje. Jest jednak małe, ale. Usta muszą być w dobrym stanie, bo wyjątkowo wchodzi w zmarszczki i podkreśla ich suchość. Dodatkowo może delikatnie wysuszać. Nie wysusza ust na wiór, ale po noszeniu pomadki z Bell usta są dużo bardziej suche niż np. po wspomnianych pomadkach GR.

bell-hypoallergenic-swatch-porownanie-huda-beauty-muse

Na pierwszy rzut oka myślałam, że odcień 05 jest podobny do Hudy Muse, ale jednak pomadka Bell jest chłodniejsza i wypada na ustach inaczej jak odcień Hudy.

pomadka bell by marcelina 05 berlin na ustach swatch

Czy uważam, że warto kupić pomadkę Bell Hypoallergenic by Marcelina? Moim zdaniem jest to naprawdę fajna pomadka. Nie przebija co prawda matowych pomadek z Sephory i Golden Rose, ale mój odcień 05 jest wyjątkowy. Jeśli macie zadbane usta to nie powinniście mieć z nią problemów. Chociaż na zdjęciu widać jak bardzo wszystko podkreśla. Sucharkom jej zdecydowanie nie polecam.

A Wy miałyście pomadki od Bell? To chyba moja pierwsza przygoda z produktami tej marki.

Podziel się wpisem