Czarne paznokcie hybrydowe | spacemani i manitiul

Dzień dobry, dzisiaj chciałam Wam pokazać moje czarne paznokcie hybrydowe z delikatnym wzorem spacemani oraz manitiul. Podejrzewam, że wszyscy są już myślami przy wiosennych, pastelowych kolorach, ale ja bardzo lubię ciemne pazurki i chciałabym wykorzystać jeszcze ten ostatni moment żeby je ponosić.

Czarne paznokcie hybrydowe spacemani manitiul inspiracje blog

Czarne paznokcie hybrydowe inspiracja

Jak sobie przypomnę moją pierwszą hybrydę to stwierdzam, że zrobiłam spory progres chociaż wiadomo są jeszcze punkty nad którymi muszę popracować. W każdym razie różnica jest już jak dla mnie ogromna i nawet dostaje często komplementy związane z moim mani, więc Pata czuje dumę. Jednak nie mam zamiaru tu się przechwalać tylko Wam uzmysłowić, że początki są trudne i po prostu trzeba czasu i wytrwałości. Jeśli jesteście jeszcze gdzieś na początku to polecam Wam wpis Jakich błędów nie popełniać przy manicure hybrydowym!

Spacemani

Nie wszystkie trendy paznokciowe wpisują się w moje gusta, ale spacemani czyli wszelkie galaktyczne wzory, gwiazdki, konstelacje gwiazd to coś co bardzo mi się spodobało. Jak widać w moim mani wykorzystałam motyw gwiazdek i często powtarzany wzór, który mi osobiście przypomina konstelacje. W spacemani bardzo często używane również są wszelkie brokaty i świecidełka. Jednak u mnie na pazurkach bardzo często wszystko się  świeci, więc postanowiłam pójść za ciosem i wykorzystać kolejny „trend”…

spacemani manitiul czarne paznokcie hybrydowe

Manitiul

czyli jednym słowem przezroczyste paznokcie. Nie jest to to samo co negative space, bo tutaj nie zostawiamy „pustej” przestrzeni tylko pokrywamy paznokieć rozrzedzonym lakierem, który jest transparenty. Coś ala rajstopy na których często pojawiają się koronkowe wzory. Jak widać u mnie koronek i kwiatów nie ma, ale za to jest gwieździście.

inspiracje czarne paznokcie hybrydowe black mani

Jak wykonać manitiul?

  1. Paznokcie przygotowujecie jak zwykle. Nakładacie bazę.
  2. W osobnym pojemniczku mieszacie kolor który wybrałyście ( u mnie czarny) oraz bazę ( możecie również użyć np. Hardi Clear w zależności jaką gęstość preferujecie)
  3. Jak dokładnie rozprowadzicie tą mieszankę na paznokcie utwardzacie.
  4. dla podkreślenie efektu, pokryłam paznokieć matowym topem. Następnie zabrałam się za wzorki.
Wpisy które mogą Cię zaciekawić:

Jak ozdobić paznokcie sreberkiem?

Jak wykonać marmurkowe zdobienie?

Negative Space. geometryczne zdobienie

Moje czarne paznokcie hybrydowe mają posłużyć jako przykład, oczywiście możecie wykorzystać każdy kolor na jaki macie ochotę. Możecie zainspirować się częścią bądź całością. Dajcie tylko koniecznie znać czy podobają się Wam takie pazurki czy to nie Wasza bajka?

Podziel się wpisem