Jennifer Lopez dla Inglota. Pomadka w odcieniu Mauve

Dzień dobry! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać jedną z moich ulubionych pomadek ostatniego czasu, bo ogólnie jest ich więcej, ale ta jest całkiem nowa i bardzo mocno przeze mnie kochana. Mowa o pomadce Jennifer Lopez dla Inglota w odcieniu Mauve.

pomadka-jennifer-lopez-dla-inglota-mauve

Pomadka Mauve z kolekcji JLo

Zanim zacznę pisać o pomadce, chciałabym rozpocząć mini dygresją na temat „twarzy” tej kampanii. Nie wiem jak dla Was ale dla mnie JLo jest przepiękną i zadbaną kobietą. Może nie do końca jestem fanką jej stylu, ale nie zmienia to faktu, że jest piękna i cicho liczę na to, że w jej wieku będe trzymać się podobnie.

Kiedy zobaczyłam kolekcję JLo dla Inglota w której skład wchodzą nie tylko pomadki to wiedziałam, że muszę „coś” mieć. A najbardziej właśnie spodobała mi się pomadka w modnym teraz odcieniu Mauve J215. Przepiękny, zgaszony, bardzo brudny cielaczek z domieszką różu. Wiecie ja po prostu wiedziałam, że musi być moja. Reszta pomadek nie do końca wpisywała się w moje gusta i mam wrażenie, że kolory te nie do końca są przemyślane jak na to, że w naszym pięknym kraju przeważa uroda słowiańska, a do niej nie do końca pasują pomadki wpadające w żółty jak chociażby odcień Champagne. Napiszę tylko jedno zdanie o opakowaniu. Bardzo ładne, elganckie, porządne, szkoda tylko, że bez magnesika przy zamykaniu, ale to już moje wymyślanie.

pomadka jennifer lopez mauve inglot

pomadka jennifer lopez dla inglota mauve kolor

Pomadka Jennifer Lopez dla Inglota Mauve

Mój odcień Mauve jest typowym matem. Nakładając go na usta wyczuwa się, że jest dość twarda i tępa. Nie sunie po ustach jak masełko tylko stawia delikatny opór. Na ustach schnie do totalnego matu, ale oczywiście nie jest to pomadka płyna, zasychająca, która zostałaby na naszych ustach na wiele godzin. Bardzo ładnie, równo schodzi z ust. Kolor moim zdaniem jest obłędny i przepięknie podkreśla urodę.

pomadka jennifer lopez dla inglota mauve blog swatch kolor

Nie będe Wam tu wciskać bajek, że pomadka JLo trzyma się wiele godzin i nawilża usta, bo tak nie jest. Usta muszą być nawilżone przed nałożeniem. Nie zauważyłam jednak żeby podkreślała suche skórki i na ustach naprawdę prezentuje się bardzo ładnie. Zresztą same oceńcie jak wygląda ten kolor bez jakiejkolwiek obróbki zdjęcia.

Inne wpisy pomadkowe:

–>pomadka Huda Beauty

–>matowa pomadka Sephora Cream Lip Stain

–>pomadka Maybelline Superstay Matte Ink Pioneer

pomadka jennifer lopez dla inglota swatch kolor

Dajcie znać czy wpisuje się w Wasze gusta? A może jakiś inny produkt Jennifer Lopez dla Inglota spodobał Wam się bardziej? Moim zdaniem pigmenty wyglądają przepięknie, ale wiem, że bym ich nie używała.

Podziel się wpisem