Modne kolory lakierów na lato 2018 – Summer Heroes przegląd kolorów

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam kolory lakierów, które idealnie wpisują się w wakacyjne trendy i jak sądzę mogę się spodobać. Jeśli jesteście ciekawe jakie kolory królują w tym sezonie to koniecznie czytajcie dalej.

modne paznokcie na lato summer heroes

Modne paznokcie 2018

Chciałabym Wam pokazać 4 kolory, które zdecydowanie nie mają nic wspólnego ze stylem nude. Są nasycone, żywe, pełne energii i idealnie wpisują się w letnią tematykę- to zestawienie od Summer Heroes od NeoNail

Exotic Banana

Będe z Wami szczera. Osobiście nie jestem największą fanką żółtego. Nie posiadam ubrań w tym kolorze, moje ściany też nigdy go nie zobaczą, ale ostatnio widziałam kilka zdobień paznokci w tym kolorze i bardzo mi się one podobały. Exotic Banana nie jest ani zbyt rażący, ani zbyt „kurczakowy” jest to taka ładna żółć, która zdecydowanie może kojarzyć się z skórką banana.

Sweet Apricot

To idealny kolor na lato. Nasycona czerwień z dużą domieszką pomarańczy. Przepięknie będzie prezentował się na paznokciach i jest to zdecydowanie jeden z tych kolorów, które idealnie będą wyglądać na stopach.

modne paznokcie na lato

Ruby Fusion

Przepiękna nasycona malina. Powiedziałabym, że w tym kolorze przeważa róż niż czerwień, ale najlepiej sprawdźcie to same, bo to chyba mój ulubieniec z całej kolekcji. Jest żywy, ale nie za bardzo krzykliwy, a przy opalonych paznokciach pięknie podkreśla dłonie.

Night Sky

Na sam koniec modnych kolorów zostało nam nocne niebo, czyli piękny atramentowy niebieski. Bardzo mi się podoba, a w połączeniu z resztą kolorów z kolekcji Summer Heroes wygląda cudownie. Dodatkowo myślę, że jest to kolor, który również w piszę się w trendy jesienne, jak i zimowe.

modne paznokcie swatche neonail

Mam nadzieję, że modne kolory tego lata przypadły Wam do gustu, ale teraz koniecznie zerknijcie na zdobienie, które wpisuje się w panujące trendy. Minimalizm z nutą koloru. Zdecydowałam się na połączenie srebrnych płatków, lakieru Night Sky oraz delikatnych czarnych akcentów.

modne paznokcie na lato niebieskie zdobienie

niebieskie zdobienie modne paznokcie na lato

Koniecznie dajcie znać, który kolor Wam przypadł najbardziej do gustu? Może macie jakiś swój letni hit ?

Podziel się wpisem