Pomysł na letnie paznokcie

Letnie paznokcie, cukierkowe kolory to tak właściwie nie moja bajka. Lubie kolory ciemne, albo typowe nudziaki, ale nawet ja czasami robię wyjątki i dziś postawnowiłam trochę odczarować mojego bloga i paznokcie żeby pokazać Wam coś kolorowego, idealnego na lato.

pomysły na letnie paznokcie

Geometryczne paznokcie idealne na lato

Mam nadzieje, że wzór, który sobie wymyśliłam nie przerazi osoby początkujące, bo ja też kiedyś zaczynałam i wcale nie szło mi dobrze. Stan moich pierwszych hybryd możecie podpatrzeć w wpisie: Pierwsza hybryda, błędy, złe wykonanie i tam doskonale widać rozmiar tragedii moich początków.  Dlatego zdecydowanie nie zrażajcie się i próbujcie dalej.

Zdobienie, które wykonałam teraz jest bardzo geometryczne, cukierkowe i wydaje się być idealnym pomysłem na letnie paznokcie. A najlepszy jest fakt, że tak naprawde kształty, które malujecie na paznokciach nie muszą być idealne. Fajnie jeśli są kanciate i mają w miare proste linie, ale każdy paznokieć nie musi a wręcz nie powinnien być identyczny

pomysly na letnie paznokcie

Do wykonania tego zdobienia użyłam kilku moich ulubionych letnich kolorów:

  • Heather Gray Semilac
  • Semi Hardi white
  • Silver Aquarelle NeoNail
  • Tiger Lily NeoNail
  • Orchid NeoNail
  • Acapulco NeoNail

Oczywiście to jakie wybierzecie kolory zależy tylko od Was. Do namalowania trójkątów, rombów innych tego typu figur użyłam zwykłego cieńkiego pędzelka no name.

Koniecznie dajcie znać czy podoba Wam się to mani czy jednak wolicie prostsze wersje. Oczywiście możecie zgapiać do woli, ale koniecznie dajcie znać jak Wam wyszło.

Podziel się wpisem