Oczyszczanie skóry twarzy jest podstawowym i obowiązkowym elementem każdej codziennej pielęgnacji. Stanowi ono wstęp do dalszych zabiegów, w tym oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, nadmiaru sebum i pozostałości makijażu oraz przygotowuje ją do maksymalnego wykorzystania substancji biologicznie czynnych, zawartych w aplikowanych później preparatach: mleczkach, maskach i olejkach. Jest to etap, który powinien być wykonywany dokładnie i skrupulatnie, ponieważ od niego zależy skuteczność i efektywność dalszych działań pielęgnacyjnych.

Technologia soniczna

Innowacyjna technologia soniczna znalazła zastosowanie w wielu gałęziach życia, w tym między innymi stanowiąc najbardziej zaawansowaną technologię w sposobie czyszczenia zębów oraz oczyszczania skóry twarzy. Określenie soniczny, odnosi się do fal dźwiękowych, które są emitowane podczas pracy danego urządzenia. Technologia soniczna umożliwia niezwykłą i do tej pory nie spotykaną skuteczność działania oczyszczającego, wykorzystujących ją innowacyjnych urządzeń.

Foreo Luna Play

Technologia soniczna została wykorzystana w służbie oczyszczania twarzy, w postaci stworzenia innowacyjnego produktu – Foreo Luna Play. Jest to unikatowe i przełomowe podejście do pielęgnacji skóry twarzy. Okazuje się bowiem, że pielęgnacja skóry nie musi być nudna, monotonna i konserwatywna. Wraz z Foreo luna play, można bowiem odkryć ją na nowo, w innej nowoczesnej i niezmiernie skuteczne odsłonie.

Foreo Luna Play technologia T-Sonic™

Szczoteczka Foreo luna play zapewnia zabawne i ekscytujące oczyszczanie, które jest niesamowicie efektywne i skuteczne. Dzięki zaawansowanej technologii, wykorzystującej pulsacje soniczne T-Sonic™, już jedna minuta działania szczoteczki pozwala na dogłębne oczyszczanie skóry twarzy, gwarantujący zdrowy i promienny wygląd.

Przeczytaj też:  Pożegnaj suche włosy i ciesz się ich zdrowym wyglądem!

Foreo Luna Play delikatne oczyszczanie

Warto podkreślić, że działanie szczoteczki, przy zachowaniu niesamowitej skuteczności, jest również bardzo delikatne.

Foreo luna play do każdego rodzaju cery

Foreo luna play to urządzenie, które może być z powodzeniem stosowane w przypadku każdego rodzaju cery, w tym również wrażliwej, delikatnej i skłonnej do podrażnień. Wszystko to za sprawą pulsacji przenoszonych na delikatne, silikonowe wypustki, które niezwykle efektywnie odblokowują pory oraz usuwają komórki martwego i zrogowaciałego naskórka. Dodatkowo, urządzenie posiada dwu – strefową powierzchnię oczyszczającą. Pierwszą z nich stanowią grubsze wypustki, których zadaniem jest głębokie i dokładne oczyszczanie strefy T oraz cery tłustej i mieszanej. Drugą powierzchnię stanowią cieńsze wypustki idealnie dopasowane i przeznaczone do oczyszczania cery wrażliwej i normalnej oraz większych obszarów twarzy, takich jak na przykład policzki.

Foreo luna play masaż

Poprzez efektywne ruchy soniczne szczoteczki Foreo luna play, dochodzi nie tylko do bardzo skutecznego i dokładnego oczyszczania skóry twarzy, ale również do jej masowania. To zasługa ośmiu tysięcy pulsacji T-Sonic™ wykonywanych w ciągu jednej minuty. Powoduje to niesamowity efekt masażu oraz wrażenia odprężenia.

Foreo luna play higiena

Szczoteczka Foreo luna play została wykonana z szybkoschnącego i pozbawionego porów silikonu, dzięki czemu jest niezwykle łatwa w użyciu oraz późniejszym skutecznym czyszczeniu szczoteczki. Szczoteczka jest również całkowicie wodoszczelna. To w znacznym stopniu ogranicza gromadzenie się bakterii i wpływa na zachowanie dużej higieny i bezpieczeństwa użycia.

Foreo luna play małe rozmiary

Szczoteczkę Foreo luna play cechują kompaktowe wymiary, co oznacza że jest ona nie tylko wygodna w użyciu, ale również łatwa w transporcie i podróży.

Foreo luna play kolory

Szczoteczka Foreo luna play dostępna jest w siedmiu pięknych kolorach. To sprawia, że może być dostosowana do indywidualnych upodobań każdej klientki.

Przeczytaj też:  Jak zwiększyć libido u kobiety? Sprawdzone sposoby!

Foreo luna play opinie

Szczoteczka Foreo luna play ceniona jest za swoją niesamowitą skuteczność działania oraz krótki czas pracy. W swoich opiniach klientki zwracają również uwagę na niebanalny i oryginalny wygląd szczoteczki.

Czytaj też: https://filmi.pl/

Written By

Patrycja

Miłośniczka szeroko pojętego piękna. Lubi dobrej jakości kosmetyki i dzieli się swoją opinią na ich temat.