W każdej porcji Becca Aqua Luminous Perfecting Foundation otrzymasz delikatne rozświetlenie, odbijające blaskiem wszelkie niedoskonałości skóry. Wystarczy, że nałożysz jedna kroplę. Masz ochotę na mocniejsze krycie? Po prostu dołóż kolejną lub następne dwie!

Podkład Becca Aqua Luminous Perfecting Foundation o świetlistym wykończeniu 

Producent obiecuje nam rozświetlenie cery i dokładnie to otrzymujemy! Długo poszukiwałam idealnego dla mnie fluidu, który nie zawierałby zbyt wielu drobinek, aż w końcu trafiłam na Becca podkład rozświetlający. Dozownik produktu zawiera pipetę, co bardzo poprawia komfort stosowania. Kolorystyka podkładu jest od jasno porcelanowej do ciemniejszej, także każdy znajdzie coś dla siebie. 

Jakie krycie zapewnia Becca Aqua Luminous Perfecting Foundation?

Becca podkład rozświetlający Aqua Luminous Perfecting Foundation posiada krycie lekkie do średniego. Przy użyciu wilgotnej gąbeczki bardzo ładnie się rozprowadza. Nie daje przy tym sztucznego “efektu maski”. Skóra po jego zastosowaniu długo pozostaje ładnie rozświetlona, wręcz “mokra”. Malutkie bardzo delikatne drobinki ładnie odbijają światło, rozświetlają skórę, a przy tym efekt nie jest przesadzony. 

Trwałość podkładu Becca Aqua Luminous Perfecting Foundation

Powiem krótko: zachwyciła mnie trwałość tego fluidu! Na mojej suchej, momentami łuszczącej się skórze Becca Aqua Luminous Perfecting Foundation trzymał się nawet przez 5-6h, nie ścierał się i co najważniejsze nie podkreślał suchych partii cery, zmarszczek oraz rozszerzonych porów. Podkłady tego typu najlepiej właśnie sprawdzą się w przypadku suchej lub normalnej skóry, przy cerze tłustej lub mieszanej podejrzewam, że ich trwałość będzie krótsza. Tego typu skóra ma tendencję do naturalnego błyszczenia. Używałam go kilka razy letnią i późno wiosenną porą. Sprawdzał się u mnie bardzo dobrze. Przede wszystkim moja twarz miała naturalny, nieprzesadzony wygląd. Jednak żeby ten efekt osiągnąć musiałam postępować zgodnie z zaleceniami producenta. Należało aplikować podkład pędzlem. Trzeba było trochę się napracować, ponieważ był to pierwszy tego rodzaju fluid nakładany przeze mnie w ten sposób. Ale efekt był wart wysiłku – jednym słowem: olśniewająco. Ten produkt należy bardzo delikatnie, z dużą dokładnością, stopniowo nakładać na skórę. Efekt końcowy jest wówczas genialny. Skóra jest zdrowa, nieskazitelna i promienieje. Najważniejsze dla mnie: fluid nie podkreśla suchych  skórek. Pozostały makijaż: róż, bronzer, cienie do powiek utrzymywały się na miejscu przez cały dzień i nie spływały.

Przeczytaj też:  Jak wygląda produkcja kosmetyków?

Becca Aqua Luminous Perfecting Foundation na upalne dni?

Idealny, ale raczej dla skóry suchej. Jak wspomniałam powyżej, w przypadku skóry tłustej, która sama w sobie ma tendencję do błyszczenia się, może utrzymywać się krócej i spływać z twarzy przed upływem całego dnia. Chyba, że zależy nam na krótkim wyjściu w ciągu dnia  lub wieczorne party. Myślę, że wówczas może sprawdzić się doskonale. Żeby zwiększyć jego trwałość dla cer tłustych i mieszanych, dobrze jest użyć primera pod pokład tej samej marki. Próbowałam także nakładać go po prostu palcami, bez dodatkowych pędzli czy gąbek. Efekt również był bardzo zadowalający i utrzymywał się przez cały dzień. Podkład bardzo poprawia ogólny wygląd skóry. Rozświetlona wygląda po prostu na zdrową i zadbaną.

Muszę też przyznać, że opakowanie, które na pierwszy rzut oka wydaje się przekombinowane, totalnie mnie ujęło. Jest zupełnie inne niż wszystkie i niebanalne. Na pewno kupię go ponownie.

Written By

Patrycja

Miłośniczka szeroko pojętego piękna. Lubi dobrej jakości kosmetyki i dzieli się swoją opinią na ich temat.